Stane sa z tohto Marvel superhrdinu budúci záporák MCU? Herec hovorí jasne

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Každý dobrý príbeh je hlavne o postavách. Postavy tvoria záujem divákov. Filmové charaktery sú tie, s ktorými sa stotožňujeme, ktoré milujeme a s ktorými súcitíme. V skutočnosti len málokedy by sme ich však mali radi, keby nemali s kým bojovať. Aj v počinoch najväčšej filmovej ságy histórie sú antagonisti dôležití, preto nás nadchlo, že práve tento herec by chcel byť budúci záporák MCU.

Budúci záporák MCU
Zdroj: ew.com

Edward Norton ako budúci záporák MCU?

Portál Games Radar píše o tom, čo Edward Norton povedal v rozhovore s ich sesterským magazínom Total Film. Norton, pokiaľ neviete, je nielen vážený a kvalitný herec, ktorý si v minulosti zahral v snímkach ako Kult Hákového Kríža, Birdman, Grandhotel Budapest a mnoho ďalších. Mnohí ho tiež poznajú ako Neuveriteľného Hulka z MCU, ktorého stvárnil v roku 2008 predtým, ako jeho rolu prevzal Mark Ruffalo, súčasný Smart Hulk.

Pokiaľ si niekto náhodou myslel (alebo nevedel), ako sa Norton stavia k tomu, že stratil jednu z najväčších úloh v Marvel Cinematic Universe, všetkých uistil, že naštvaný nie je. Práve naopak. V rozhovore podotkol, že práca Ruffala v MCU je „neuveriteľná.“  Neskôr pokračoval o samotnom filme z roku 2008: „Užil som si, že som bol toho súčasťou, a myslím si, že Marvel dokázal všetko, čo chcel. Takže im to prajem.“

Neskôr sa Nortona opýtali, či by sa chcel do Marvel Studios vrátiť, a ak áno, tak akým spôsobom. Na to herec odpovedal nasledovne:

„Možno ako záporák? Možno si napíšem vlastný film. Neviem, som otvorenú čomukoľvek.“

Edward Norton
Zrodj: Iguang

Aktuálne nás čaká 4. fáza MCU, ktorá začne v máji 2020 filmom Black Widow. Po ňom budú nasledovať viaceré sólovky, v ktorých pravdepodobne spoznáme len menšie záporné postavy. Otázka je len, kedy sa nám prvýkrát predstaví charakter, proti ktorému budú superhrdinovia bojovať vo filme Avengers 5. Bude s ním mať niečo spoločné Edward Norton? Minimálne vedľajšiu úlohu by z úcty k Marvel Studios podľa nás dostať mohol.

Zdroj: magazín Total Film, gamesradar.com, screenrant.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -