Prvý trailer na film Bloodshot predstavuje Vina Diesela v úlohe brutálneho hrdinu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vydavateľstvá Marvel Comics a DC Comics sú natoľko veľké a známe, že pre širokú verejnosť kompletne zatienili ostatné komiksové spoločnosti. Stále sú tu dôležití hráči ako Dark Horse Comics (Hellboy, Sin City, The Umbrella Academy), Image Comics (Spawn) či práve Valiant Comics. Jedným z hrdinov tohto sveta je aj Bloodshot, ktorý by mohol rozbehnúť ďalšie úspešné filmovo-komiksové univerzum.

Pokiaľ bude film úspešný, pokračovať by sa mohlo príbehmi Harbinger a Harbinger Wars. Nakoniec môže prísť aj Valiant Comics verzia tímu Avengers, keďže medzi rokmi 1991-2019 predstavili viac ako dvetisíc hrdinov. Prvým filmom je teda Bloodshot od štúdia Sony Pictures a budúcnosť celého filmového sveta bude závisieť práve na ňom.

Prvý trailer na film Bloodshot

Prvý trailer predstavuje herca Vina Diesela v úlohe Raya Garrisona. Ide o vojaka, ktorý bol zabitý v akcii a neskôr bol oživený spoločnosťou RST corporation. Stal sa z neho brutálny hrdina Bloodshot, ktorému v žilách koluje armáda nanotechnológie. Garrison je teraz nezastaviteľným strojom ovládaným spoločnosťou.

Zároveň trpí kompletnou stratou pamäte a tak sa vydá na krvavú misiu za odpoveďami. Musí zistiť kým bol a zároveň sa naučiť žiť s tým, že sa stal vražednou zbraňou. Na tejto misii ho bude sprevádzať aj tím ďalších vylepšených bojovníkov, ktorí sa nazývajú „Chainsaw„. Určite si teda pozrite oba nové trailery. Film sa do kín dostane už 21. februára 2020.

Okrem Vina Diesela sa vo filme ukážu aj mená Eiza Gonzalez, Sam Heughan, Toby Kebbell, Talulah Riley, Alex Hernandez, Lamorne Morris, Johannes Haukur Johannesson a Guy Pearce.

Réžiu má na starosti Dave S. F. Wilson, ktorý má dlhoročné skúsenosti s vizuálnymi efektami či réžiou najlepšej epizódy v Netflix seriáli Love, Death & Robots.

Čo hovoríte na prvý trailer? Myslíte, že sa z Valiant Comics raz stane tak veľké filmové univerzum ako MCU alebo DCEU?

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -