Bude zarastený a tučný Thor aj vo filme Thor 4? Marvel o tom debatuje.

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Thor si počas filmov Thor: Ragnarok, Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame prešiel vlastným, veľmi ťažkým príbehom. Ragnarok síce bol farebnou a skvelou komédiou, no Thor koniec koncov prišiel o svojho otca, sestru a dokonca aj o domov. Klinček po hlavičke potom trafil film Infinity War, kde zomrel Loki aj Heimdall a Thor nakoniec nebol schopný zabiť Thanosa.

Zhluk týchto udalostí vyústil v jeho depresiu, počas ktorej sa Boh hromu a blesku izoloval od zbytku tímu a začal piť a prežierať sa. V Endgame sme teda videli tučného a zarasteného Thora. Aj keď jeho transformácia počas týchto troch filmov vôbec nebola o jeho fyzickej stránke – ale o tej psychickej.

thor love and thunder
Zdroj: unrealengine.com, deviantart.com, sidefx.com

Tučný a zarastený Thor vo filme Thor 4?

5. novembra 2021 uvidíme film Thor: Love and Thunder, takže pôjde o jedinú postavu so štyrmi filmami v Marvel Cinematic Universe. Vráti sa aj herečka Natalie Portman (Jane Foster), z ktorej sa podľa komiksov stane ženská verzia Thora. Nemôžeme zabudnúť ani na Tessu Thompson (Valkyrie), z ktorej sa stane vládkyňa Asgardu, hľadajúca si svoju kráľovnú.

No a nakoniec tu máme Chrisa Hemswortha (Thor), ktorý má vikingskú bradu a nejaké tie kilečká navyše. Režisér Taika Waititi (Thor: Ragnarok) počas rozhovoru s Yahoo! Entertainment prezradil, či tučného a zarasteného Thora uvidíme aj vo filme Thor 4.

Režisér aktuálne propaguje svoj nový film Jojo Rabbit a o svojom budúcom MCU projekte toho veľa neprezradil. Povedal iba to, že Thorova fyzička bude závisieť o toho, koľko mesiacov alebo možno aj rokov prejde medzi udalosťami filmov Endgame a Love and Thunder.

Thor s krátkymi vlasmi
Zdroj: empire.com

Ide o rozbehnutú debatu, ktorú stále preberáme v Marveli. Stále sa snažíme vymyslieť ako dlho – koľko mesiacov či rokov – je to po Endgame, v ktorom bode sa tento film odohráva?

Chceli by ste opäť vidieť tučného Thora, alebo vám chýba Chris Hemsworth v jeho najlepšej forme s tehličkami a krátkymi vlasmi? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -