Animovaná Rodina Addamsovcov sa blíži do kín a už teraz nám tvorcovia potvrdili pokračovanie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Animovaná Rodina Addamsovcov

Ikonická Rodina Addamsovcov sa vracia, avšak tentokrát ju uvidíme v inom prevedení. Ak by ste sa mali začať tešiť na hraný film s temnejšou atmosférou, nedočkáte sa. Namiesto toho si budeme môcť opäť vychutnať túto partiu v animovanej podobe a užijeme si ju ako film pre celú rodinu. Pod záštitou filmových štúdií MGM (trilógia Hobbit, Zrodila sa hviezda) a UAR (Creed 2, Detská hra) sa môžeme už teraz pripraviť na oficiálne pokračovanie, informuje portál Deadline. Síce sme si ešte nemali možnosť pozrieť si ani prvý film zo série, pripravený zasiahnuť kiná 31. októbra 2019, no tvorcovia už teraz rozhodli urobiť pokračovanie.

Tieto správy prichádzajú po tom, ako si obyvatelia USA už daný film mohli pozrieť v kinách a od 11. októbra 2019. Cez sviatočný víkend si na domácej pôde zarobil postačujúcich 35 miliónov dolárov. Pred nimi sa nachádzala už len DC film Joker a prekvapivo tretie miesto obsadil akčný film Blíženec (len 23 miliónov z rozpočtu 138 miliónov), ktorému nepomáha ani hviezdny Will Smith.

Nadchádzajúca Rodina Adamsovcov bola napísaná scenáristami Mattom Liebermanom a Pamelou Pettlerovou. Do režisérskeho kresla zasadol Conrad Vernon. Užiť si budeme môcť hlasy kvalitných hercov, medzi ktorými nájdeme napríklad aj Charlize Theron v podobe Morticie. Dej nás zavedie do mesta New Jersey, kde sa šialená rodina presťahovala za zámienkou začatia nového života. V ňom sa mi však podarí spoznať príliš pozitívnych ľudí a ich svetlí a farební susedia sa stávajú ich problémom číslo jeden.   

Trailer k filmu Rodina Addamsovcov

História legendárnej rodinky

Celý tento príbeh odštartoval tvorca Charles Addams. Prvý seriál sa na obrazovkách začal už v roku 1938. Pôvodná komiksová atmosféra sa teda dostala do všetkých domácností a odvtedy sme mohli vidieť veľký počet hraných a animovaných adaptácií. Za najznámejšiu z nich môžeme považovať film režiséra Barryho Sonnenfielda z roku 1991. Spoločne s ním uspelo aj jeho pokračovanie Rodina Addamsovcov 2 a tak sa tieto dva filmové celky zaradili do kultových klasík, ktoré pobavia každého.

Ak sa však vrátime k nadchádzajúcemu animáku, film ocení hlavne mladšie publikum. Dospelé osadenstvo to zobralo po kritickej stránke a na Rotten Tomatoes si Rodinka Adamsovcov odniesla 41% hodnotenie. Od publika má prijateľné hodnotenie 70%. Väčšina negatívnych recenzií je z dôvodu, že film je príliš svetlý a nezachováva si svoje temné korene. Napriek tomu sa im však podarilo zarobiť dosť peňazí k tomu, aby sme sa už teraz mohli dozvedieť o pokračovaní. Ak sa nič nezmení, premiéra by sa mala odohrať na Halloween 2021. Celý projekt znie veľmi zaujímavo a podľa všetkého sme svedkami novej animovanej série, ktorá sa možno neskončí len pri dvoch filmoch.

Dávate tejto animovanej sérii filmov šance na úspech, alebo sa budú tvorcovia snažiť zarobiť na mene? Svoje názory nám nezabudnite napísať do komentárov.

Zdroj: deadline.com, movieweb.com, csfd.cz,

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -