Uniknutá drsná bitka z novej Marvelovky rozdelila divákov. Je to umelé, odkazujú Marvelu

Nenechajte si ujsť

Uniknutá scéna seriálu Echo vzbudzuje rozpaky

Už o pár dní na Disney+ štartuje očakávaný seriál Echo, ktorý bude unikátom hneď v niekoľkých smeroch. Prichádzajúca novinka voľne nadväzuje na Marvelovku Hawkeye, ktorú diváci mohli na Disney+ prvýkrát sledovať pred Vianocami 2021. Práve tu bola predstavená postava Echo – hluchá antihrdinka s civilným menom Maya Lopez, ktorá je síce hluchá, dokáže sa však rýchlo adaptovať a napodobniť akékoľvek bojové štýly.

May Lopez bude hrať kľúčovú rolu v prichádzajúcom seriáli Echo, ktorý na Disney+ štartuje v stredu 10. januára. Diváci sa v deň premiéry dočkajú vydania všetkých piatich epizód naraz, čo je pre seriály od Marvelu novinkou. Ďalším výrazným odklonom od zvyšku produkcie MCU bude aj veková prístupnosť televíznej novinky. Echo je prvým seriálom Marvelu, ktorý prichádza s ratingom TV-MA, teda prístupnosťou len pre dospelé publikum.

Echo maya lopez
Zdroj: gamesradar.com

Dôvodom je predovšetkým brutálne násilie, ktoré bude v seriáli možno vidieť. Pripraviť sa teda môžeme na drsné súboje, šetriť sa pravdepodobne nebude ani krvou, čo dokázal už predchádzajúci trailer. Teraz sa na internet dostala uniknutá akčná scéna, ktorá však časti fanúšikov veľkú radosť nerobí. Podľa viacerých totiž pôsobí umelo a neautenticky.

Ukazuje drsný stret v skladisku

Text obsahuje spoilery. Uniknutá scéna sa týka druhej epizódy, v ktorej sa Maya Lopez stretne v súboji s Daredevilom. Kontext tohto stretu síce zatiaľ nepoznáme, vďaka uniknutým záberom však vieme, ako bude bojová scéna vyzerať.

Jednozáberová bitka ponúka dynamický stret v skladisku a fanúšikom Daredevila okamžite evokuje bojové scény z jeho samostatného seriálu, ktorý vznikol pod hlavičkou Netflixu. Mnohým divákom sa stret Echo a Daredevila páči a označujú ho za krok Marvelu správnym smerom. Nie každý je však zo súboja nadšený a nemalá časť divákov choreografiu považuje za príliš umelú a nacvičenú. V niektorých pasážach protivníci len švihajú končatinami a lietajú bez toho, aby evidentne zasadili nejaký úder.

Echo na Disney+ štartuje presne o týždeň 10. januára. Okrem dostupnosti všetkých epizód naraz a vyššej vekovej prístupnosti je seriál prvým titulom, ktorý vznikol pod hlavičkou Marvel Spotlight. Ide o novú iniciatívu Marvelu, v ktorej sa chce sústreďovať hlavne na postavy a ponúknuť uzavretejšie i osobnejšie príbehy bez väčšej náväznosti na MCU.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -