Pripravte sa na ten najdrsnejší Marvel seriál. Nová ukážka potvrdzuje to, v čo sme dúfali

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nová ukážka na Marvel seriál Echo

Skôr počas tohto týždňa dorazili prvé reakcie na najbližšie chystaný seriál od Marvelu. Hovoria o poriadne drsnej jazde, ktorá sa podobá predošlému spracovaniu Daredevila. Štúdio teraz zverejnilo nový trailer na Echo, v ktorom tento status jednoznačne  potvrdzujú. Sľubujú nám v ňom zatiaľ najviac intenzívny projekt, nezostáva však len pri slovách.

Ukážka, ktorá má len niečo cez 60 sekúnd dostala názov Rampage a jeho význam „zúrivosť“ počas celej minúty pociťujeme. Hlavná hrdinka, ktorú hrá Alaqua Cox, sa vydáva na cestu, pri ktorej musí čeliť kráľovi podsvetia Wilsonovi Fiskovi aka Kingpinovi (Vincent D’Onofrio). Vojna, ktorá je medzi nimi vyhlásená, bude obsahovať množstvo skvele prevedených bojových sekvencií, polámaných kostí a nevyhne sa ani streľbe.

Najintenzívnejšia jazda od Marvelu doteraz

Seriál voľne nadväzuje na projekt Hawkeye, ktorý sme dostali dva roky dozadu pred Vianocami. Tam bola ústredná postava Echo predstavená prvýkrát. Ide o hluchú postavu s civilným menom Maya Lopez. So svojim hendikepom však dokázala zostriť svoje ostatné zmysly, ktoré jej pomáhajú ľahko sa adaptovať k akémukoľvek bojovému štýlu.

Pôvodne sa postava v komiksoch objavila v Daredevilovi. Ten nechýbal ani v predminuloročnej sérií na Disney+. Dostaví sa aj teraz, jeho tvár bude opäť patriť hercovi Charliemu Coxovi. Predtým dostal poriadne temné a strhujúce spracovanie na Netflixe, práve k nemu prirovnávajú prví diváci nový seriál Echo.

marvel echo plagát
Zdroj: themoviedb.org

Kingpinova brutalita sa prejaví naplno

Je zrejmé, že seriálu pomohli aj pretáčky, ktoré sa realizovali začiatkom roka. Pôvodne sa začali nakrúcať v polovici roku 2022, vtedy bolo v pláne 8 epizód. Štúdio sa následne rozhodlo pre zmenu tónu, pri ktorom sa nedržia späť od brutálnych prevedení a počet dielov okresali na 5.

Päť epizód však poskytne poriadne intenzívny pohľad na túto hrdinku, v ktorej nebudú chýbať dobre známe Kingpinove praktiky. Kráľ zločinu v Marveli sa totiž nezastaví pri plnení svojich cieľov pred ničím a nezaujíma ho, koľko tiel za sebou zanechá. Echo má proti sebe mocného súpera a my budeme môcť sledovať, ako obstojí, už 9. januára 2024. Vtedy príde na streamovaciu službu Disney+ celá séria naraz.

Ako sa vám pozdáva nový trailer na Echo? Veríte teraz, že dostaneme poriadne intenzívny seriál, aký ešte v Marveli nebol? Vyzerá podľa vás rovnako drsne ako Daredevil? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: darkhorizons.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -