Prichádza prvý trailer na seriál The Offer, ktorý nebudete môcť odmietnuť

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál The Offer

Štúdio Paramount nám prináša ponuku, ktorú nemôžme odmietnuť. Prinášajú seriál o výrobe najznámejšieho filmu z mafiánskeho prostredia všetkých čias – Príbeh žraloka! Po tomto krátkom vtipe požičanom od Homera Simpsona ale vážne – o výrobe filmu Krstný otec. A trailer na The Offer ukazuje, že to bol tvrdý biznis.

Jeden z najslávnejších, ikonických a oceňovaných filmov spojil režiséra Francisa Forda Coppolu a Marlona Branda. Iste každý spozná jeho legendárne stvárnenie Vita Corleoneho a ak ste aj prvú časť filmovej trilógie nikdy nevideli, iste ho spoznávate. Film ale takmer nikdy nevznikol.

Financovanie mafiou či vyhrážky od gangsterov?

Štúdio neustále Coppolovi hádzalo polená pod nohy, pretože mu neverili. Odmietli mu aj financovanie a tak ho musel hľadať u nie príliš overeného ekonomického producenta. Ním bol Albert S. Ruddy a práve z jeho pohľadu bude rozprávaných 10 epizód seriálu. Zahrá si ho hviezda filmu Whiplash, Milles Teller. Francisa Forda, ktorý je na nerozoznanie od toho skutočného, zase stvárni Dan Fogler.

Práve kvôli osobe Ruddyho viacerí označovali filmárov z prepojenia s mafiou. Produkcia ale skutočne s reálnymi gangstermi problém mala. Predovšetkým Joe Colombo s jeho gangom sa snažili film bojkotovať. Ich dôvodom bolo, že film nevhodne zobrazuje taliansko-americkú kultúru. Colomba si zahrá v seriáli Giovanni Ribisi.

the offer obsadenie
Zdroj: variety.com

Ďalšími v obsadení budú Matthew Goode ako výkonný producent štúdia Paramount, Robert Evans či Juno Temple ako sekretárka a pravá ruka Ruddyho, Bettye McCartt. Scenár vytvorili Michael Tolkin (dráma Hráč) a televízna producentka Nikki Toscano.

Ani produkcia seriálu nebola jednoduchá

Seriál samotný tiež nemal úplne bezproblémovú produkciu. Najprv jeho nakrúcanie zdržala, ako veľa iných projektov, celosvetová pandémia. Keď konečne mohli opätovne začať točiť, museli sa postarať o výmenu herca hlavnej úlohe. Pôvodne mal totiž účtovníka hrať Armie Hammer. Toho kariéra však veľmi rýchlo skončila, keď vyplávali na povrch početné obvinenia zo zneužívania a dokonca kanibalizmu.

seriál the offer
Zdroj: gamerant.com

Seriál The Offer sa ale konečne podarilo dotiahnuť úspešne. Štúdio Paramount teda ponúkne jeho prvé tri epizódy z celkových 10 na ich streamovacej službe. A to už 28. apríla.

Pozdáva sa vám trailer na seriál The Offer? Pozriete si 10 dielov z pozadia nakrúcania filmu Krstný otec? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -