2. séria marvelovky Loki si získala režisérov. Kto sa o ňu postará?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

2. séria Loki našla režisérov

Marvel štúdiá sa pripravujú, aby mohla prísť k fanúšikom 2. séria MCU seriálu Loki. Pre ňu najali režisérov, ktorí majú pripraviť väčšinu častí z nej. Hovoríme o množnom čísle, pretože ide o dvojicu, ktorá často pracuje spolu. Justin Benson a Aaron Moorhead stoja za obnovenou sériou Zóny súmraku alebo nedávnym netflixovským hitom Archive 81.

Avšak najdôležitejšie je v tomto prípade, že režírovali niekoľko epizód seriálu Moon Knight. Ten príde na streamovaciu službu Disney+30. marca. Produkcia seriálu vraj s nimi išla tak hladko, že im Marvel prisľúbil, že s nimi bude spolupracovať aj na ďalšom projekte. A teraz môžeme vidieť, že ten projekt bude Loki 2.

Moon Knight
Zdroj: joblo.com

Hiddleston je za vykúpenie postavy rád

Samozrejmosťou je, že sa ako hlavná postava vráti Tom HiddlestonJemu osobne sa páči, že aj jeho charakter dostal príbehovú líniu, v ktorej sa mohol vykúpiť. Je rád, že diváci v ňom vidia to dobré aj napriek minulosti a všetkým prekážkam, ktoré v nej prekonal. V ďalšej sérii by chcel aj napraviť vzťah s jeho bratom, Thorom. V jednom z rozhovorov doplnil nasledovné:

„Loki si uvedomil, že si môže vybrať vlastnú cestu a spraviť správnu vec. Alebo aspoň si vybrať, aby nerobil stále tie isté staré triky dookola v kruhu dôvery a zrady. Je vzrušujúce ponechať veci, ktoré robia Lokiho Lokim a zároveň s ním hrať odlišnú muziku.“

Prvá séria zmenila MCU

Určite budeme mať aj čo preskúmať. Prvá séria bola absolútne prelomovou a zmenila ďalšie smerovanie MCU. Predstavila nám koncept multiverza, ktorý sa bude vo veľkom riešiť aj v najbližšom filme z toho vesmíru – Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Zároveň nám bol predstavený ďalší veľký záporák. Dočkali sme sa zatiaľ najmenej kritickej verzie Kanga Dobyvateľa. S jeho variantmi sa to ale v nachádzajúcich snímkach poriadne rozbehne. Ako hlavný záporák má slúžiť aj pre film Ant-Man and the Wasp: Quantumania.

marvel cinematic universe v chronologickom poradí
Zdroj: screenrant.com

Spojenie aj s Moon Knightom?

2. séria marvelovky Loki je teda od rovnakých režisérov ako Moon Knight. O žiadnom prepojení medzi týmito dvomi postavami sme zatiaľ nepočuli, ale v aktuálnom stave je v MCU možné všetko

Michael Waldron, ktorý režíroval väčšiu častí (a napísal scenár ku každej z nich), bude teraz pôsobiť ako výkonný producent. Scenáre ku všetkým šiestim novým epizódam tento raz napíše Eric Martin. Nakrúcanie druhej série by malo začať v lete.

Čo hovoríte na výmenu režiséra pre druhú sériu Lokiho? Myslíte pri ich projektoch, že je v správnych rukách alebo si počkáte až na vydanie Moon Knighta? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -