Superman: Legacy spoznáva najhorúcejších kandidátov na obsadenie. Kto by mohli byť Clark Kent, Lois Lane či Lex Luthor?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Superman: Legacy má kandidátov pre obsadenie

James Gunn je meno, ktoré je opäť na internete diskutované vo veľkom. Po jeho masívnom úspechu tretích Strážcov Galaxie pre Marvel sa do neho vkladajú ešte väčšie nádeje na jeho reštart DC filmového sveta. Vieme, že v ňom dostaneme aj nového Muža z ocele. A zrejme každý deň pokladajú fanúšikovia tvorcovi na sociálnych sieťach rovnakú otázku – aké bude mať Superman: Legacy obsadenie?

Vždy im odpovedá iba, že sa hľadá. V posledných dňoch však začal hovoriť o tom, že už majú niekoľko vážne dobrých volieb. Povedal, že nový Clark musí korešpondovať s tematikou filmu – musí byť cudzincom, ktorý však má v sebe všetku ľudskosť. Musí mať láskavosť a porozumenie (niekto, koho by ste chceli objať), ale zároveň stelesňovať pravdu a spravodlivosť.

david corenswet superman
Zdroj: geektyrant.com

Clark z Pearl a Lois zo Sex Education?

Jeho tvrdenia by mohli korešpondovať aj s poslednou správou, ktorú priniesol portál The Hollywood Reporter. Hovorí o tom, že najpravdepodobnejším kandidátom pre rolu je David Corenswet. 29-ročného herca môžeme najlepšie poznať z filmu Pearl či seriálu Hollywood. Tu si zahral po boku Samary Weaving, ktorá bola, zaujímavo, údajne zvažovaná do role Lois Lane.

Pri tejto úlohe sa hovorilo aj o herečkách Phoebe Dynevor (Bridgerton) či Emme Mackey (Sex Education). Najhorúcejšou kandidátkou je však iná herečka z toho seriálu, Rachel Brosnahan. Tá už mala konkurz s čítaním scenára, na ktorom podľa správ podala „mimoriadny výkon“. Jediný dôvod, prečo vraj doteraz ešte nebola obsadená, je jej vek, momentálne má 32 rokov.

superman legacy obsadenie
Zdroj: theplaylist.com

Poznáme už Lexa Luthora?

Zaujímavé je však aj meno, ktoré sa spája s nepriateľom, Lexom Luthorom. Pri ňom je údajne favoritom Nicholas Hoult, ktorého sme mohli nedávno vidieť v komédii Renfield. Vo všetkých prípadoch však ešte ide o nepotvrdené role a tak nám zostáva čakať, kto si jednotlivé postavy zo Smallvilu v Kansase zahrá. Vieme však, že sa pozrieme na mladšie roky známeho Kryptoňana, preto zatiaľ dávajú mená perfektný zmysel.

Ako sa vám zatiaľ pozdáva pre film Superman: Legacy spomenuté obsadenie? Bol by podľa vás Corenswet dobrým Clarkom Kentom? Pozreli by ste si Houlta ako Lexa Luthora? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -