Epizódy z Black Mirror 6 sú známe! Koľko ich bude a o čom budú?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Epizódy z Black Mirror 6 sú známe

Netflix zverejnil epizódy pre Black Mirror 6 (takto teraz nazývajú šiestu sériu antologického dystopického sci-fi seriálu). Dočkať sa jej máme na streamovacej službe počas júna, zatiaľ v ešte nešpecifikovaný dátum. Opäť sa k nemu vracia tvorca Charlie Brooker, ktorý napísal všetky z nich. Na pomoc si však zavolal aj iných režisérov, aby nám priniesli kvalitné a mrazivé príbehy. Koľko ich bude tentoraz a čo očakávať dejovo?

Nedávno, len koncom apríla, vyšiel trailer, ktorý nám samotný poriadne zamotá hlavu aj odhaľuje hviezdne obsadenie. Brooker zároveň povedal pri jeho odhaľovaní, že máme očakávať neočakávateľné a dostaneme ešte šialenejšie zvraty a väčšiu rozmanitosť. Ako to teda bude, teraz so zverejnenými synopsami?

Joan is Awful

black mirror joan is awful
Zdroj: ew.com

Priemerná žena (Annie Murphy) je šokovaná, keď zistí, že svetová streamovacia služba spustila prestížnu televíznu drámu, ktorá je adaptáciou jej života. V tej je stvárnená hollywoodskou áčkovou hviezdou – Salmou Hayek. Okrem nich si tu zahrajú Michael Cera, Himesh Patel, Rob Delaney a Ben Barnes. Režíruje Ally Pankiw.

Loch Henry

Mladý pár cestuje do ospalého škótskeho mestečka pracovať na štýlovom dokumente o prírode. Nájdu sa však vtiahnutí do vábneho miestneho príbehu, ktorý obsahuje šokujúce udalosti z minulosti. Hrajú Samuel Blenkin, Myha’la Herrold, Daniel Portman, John Hannah a Monica Dolan. Režíruje Sam Miller.

Beyond the Sea

black mirror beyond the sea
Zdroj: avclub.com

Alternatívny rok 1969. Dvaja muži na nebezpečnej, vysoko technologickej misii, zápasia s následkami nepredstaviteľnej tragédie. Tu hrajú Aaron Paul, Josh Hartnett, Kate Mara, Auden Thornton a Rory Culkin. Režíruje John Crowley.

Mazey Day

black mirror 6
Zdroj: blockcharlotte.com

Problémová hviezdička je prenasledovaná invazívnym paparazzim, kým čelí následkom incidentu, v ktorom utiekla z miesta zrážky. Hrajú Zazie Beetz, Clara Rugaard a Danny Ramirez. Režíruje Uta Briesewitz.

Demon 79

black mirror 6
Zdroj: fangoria.com

Severné Anglicko, 1979. Mĺkvej obchodnej asistentke je povedané, že musí spraviť hrozné činy, aby zabránila katastrofe. Hrajú Anjana Vasan, Paapa Essiedu, Katherine Rose Morley a David Shields. Režíruje Toby Haynes, víťaz BAFTY za seriál Sherlock.

Zaujali vás epizódy z Black Mirror 6? Dali vám popisy dejov lepší náhľad na to, čo sa bude diať? Na ktorú z nich ste najviac zvedaví? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -