Trailer na 6. sériu Rick a Morty nakopáva mimozemské zadky a odkazuje na Smrtonosnú zbraň

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 6. sériu Rick a Morty

„Čas nakopať zadky! Budem potrebovať soundtrack“. Pustí sa skladba „Paranoid“ od Black Sabbath a trailer na 6. sériu Rick a Morty nás uvrhne priamo do centra diania. Opäť to bude pekne divoké, opäť nás čaká medzigalaktický chaos, do ktorého bude zapletená celá rodina Sanchezovcov.

Ale nechystajú sa zomrieť! Keď tak iba vypariť z reality… Preto je vhodné počas prestelky s mimozemšťanmi využiť nejaké triky zo Smrtonosnej pasce. Ako ju mohla Summer nevidieť?! O komické, na hranicu dohnané akčné a drsné, dynamické a samozrejme aj poriadne bizarné scény tak núdza opäť nebude.

Opäť divoká, intergalaktická jazda

Justin Roiland a Dan Harmon sa opäť nebudú držať pri ničom späť. Tak to robia na stanici Adult Swim už od roku 2013 a iste v tom plánujú pokračovať ešte nejaký čas. Na sériu nás navnaďovali už skôr, keď nám hovoria, že začneme presne tam, kde sme skončili. Zatiaľ ale poriadnemu cliffhangeru z konca piatej série nič v ukážke nenadväzuje.

Pýtali sa, či sa dokážu odraziť k svojím ďalším dobrodružstvám a odpoveď je teraz jednoznačne áno. Okrem toho, čo sme mali možnosť vidieť v traileri, nás majú čakať intrigy, hromada dinosaurov a… moč?! Jednoducho ďalšia séria, ktorú nemôžeme zmeškať.

rick a morty 6
Zdroj: screenrant.com

Pokračovanie po cliffhangeri zatiaľ nevidíme

Roiland samozrejme opäť nahovorí Ricka Sancheza, jeho vnukovi Mortymu poskytuje hlas Maurice LaMarche. Ďalšími sú Chris Parnell ako Jerry Smith, Spencer Grammer ako Summer Smith, Sarah Chalke ako Beth a samozrejme nemôže chýbať ani Kari Wahlgren ako Jessica.

Finále predošlej série nám opäť vrátilo Evil Mortyho, ktorý mizne v novom portáli. Tým sa mení veľa vecí, tvorcovia si s tým ale očividne príliš nelámu hlavu a prinášajú hlavne odviazanú zábavu. Okrem šiestej série nás má čakať aj anime a spin-off s Vindicatormi.

rick a morty 6
Zdroj: comingsoon.net

Príde budúci mesiac

Trailer na 6.sériu Rick a Morty neprinesie známu hlášku „wubba lubba dub dub“ (nie sú predsa štetky). Zato však vieme, odkedy bude dostupný na Adult Swim a aj u nás na HBO Max. Prvá časť bude mať premiéru budúci mesiac, 4. septembra.

Páči sa vám trailer na 6. sériu Ricka a Mortyho? Na ktorú z ukázaných vecí vás najviac naladil? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -