Keanu Reeves a Alex Winter sa v prvom traileri filmu Bill & Ted Face the Music pokúšajú zachrániť svet pomocou hudby

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Od pôvodného filmu ubehlo dlhých 29 rokov, ale ani to tvorcov neodradilo natočiť ešte jednu splátku, ktorá nesie názov Bill & Ted Face the Music. K dnešnému dňu sa na svetlo sveta dostal aj prvý trailer, v ktorom svoje sily opäť spoja Keanu Reeves a Alex Winter.

Novinka nadväzuje na minulé udalosti, ale tentokrát bude mať herecké duo na svojom konte dve dcéry. No ani to neodradilo posla z budúcnosti vyhľadať hlavné postavy filmu, ktoré dostanú neľahkú úlohu. Zložiť hudobný hit do 78 minút, inak bude celý vesmír odsúdený k zániku.

Trailer k filmu Bill & Ted Face the Music:

Scenár k filmu napísali Chris Matheson a Ed Solomon, pričom v režisérskom kresle sa objavil Dean Parisot. Všetci traja páni vraj strávili dlhé roky premýšľaním ako priniesť čo najlepšie pokračovanie, takže musíme veriť tomu, že výsledok bude stáť za všetky drobné.

Tretia splátka by sa mala v kinách objaviť podľa pôvodných očakávaní. Situácii dopomáha aj to, že kiná sa začali opätovne otvárať a to znamená, že film si na striebornom plátne pozrieme už v auguste.

Podarí sa Billovi a Tedovi zachrániť svet?

Ako tomu bolo zvykom už aj v predošlých dvoch filmoch, aj v tomto sa vyberieme do budúcnosti. V nej bude musieť Bill a Ted ukradnúť pieseň od seba samých, ale cestu im skomplikuje niekoľko prekážok. Ako nápad to znie zaujímavo a ak si pozriete vyššie priložený trailer, zistíte, že vo svojom vnútri skrýva poriadnu dávku komédie a sci-fi.

Vo filme budú hlavným postavám robiť spoločnosť aj ich dcéry Billie (Brigitte Lundy-Paine) a Theodora (Samara Weaving). Všetci sa tak spoločne vydávajú na nové dobrodružstvo, na ktorého konci nás čaká hudobný hit v podaní Keanu Reevesa a Alexa Wintera.

Okrem traileru nám tvorcovia odhalili aj plagát, na ktorom však stále nevidíme oficiálny dátum uvedenia filmu do kín. Aj preto si na konkrétny deň budeme musieť počkať a treba veriť, že plány už koronavírus nijako neprekazí.

Bill & Ted Face the Music trailer
Zdroj: screenrant.com

Čo hovoríte na prvý trailer k filmu Bill & Ted Face the Music? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -