Eddie Murphy doručí komédiu roka. Policajt z Beverly Hills 4 dostal nový trailer, z ktorého pôjdete do kolien

Nenechajte si ujsť

Policajt z Beverly Hills 4 má nový trailer plný humoru a akcie

Aktualizácia 24.5.2024: Premiéra nového Policajta v Beverly Hills 4 na Netflixe je plánovaná na 3. júla 2024.

Práve nový trailer očakávanej novinky nás poriadne navnadil, že aj po 30 rokoch a zásahoch Netflixu môžeme skutočne dostať tak kvalitné pokračovanie ako si séria zaslúži. Z traileru vidno, že funguje aj spolupráca s novým parťákom.

Pôvodný článok

Fanúšikovia akčných komédií z 90-tych rokov sa konečne dočkali. Na televízne obrazovky sa pod hlavičkou Netflixu vráti jeden z najznámejších dobových zástupcov žánru, Policajt z Beverly Hills. Eddie Murphy je späť v ikonickej športovej bunde a opäť je pripravený rozlúsknuť ďalší prípad. Nový film ponesie názov Beverly Hills Cop: Axel Foley a tentokrát bude mať pre drzého detektíva poriadne osobitú príchuť.

Séria Policajt z Beverly Hills na budúci rok oslávi už 30 rokov od premiéry posledného filmu. Netflix pre fanúšikov série pripravil darček v podobe nového pokračovania, ktoré práve dostalo vôbec prvý trailer. Ukazuje sa, že Eddie Murphy ako Axel Foley takmer vôbec nezostarol a vracia sa kvôli prípadu do Beverly Hills. Ani tentokrát sa problémom nevyhne a bude stáť v centre prestreliek aj bláznivých automobilových naháňačiek. Čerstvá upútavka sľubuje poriadny dôraz na akciu, opäť sa však ponesie v odľahčenom duchu.

Uvidíme aj starých známych

Nový prípad bude mať pre Axela Foleyho špecifickú príchuť, zapletie sa do neho totiž aj jeho dcéra v podaní herečky Taylor Paige. Stala sa právničkou špecializáciou sa na kriminalistiku a práve jej vyšetrovanie privedie Axela naspäť do Kalifornie. Nováčikmi pre sériu budú aj Kevin Bacon, ktorý bude člen špeciálnych jednotiek polície z Los Angeles a Joseph Gordon-Levitt, ktorý si zahrá Foleyho nového parťáka.

Samozrejmosťou je aj návrat starých známych tvárí. Účinkovať v novom filme budú Judge Reinhold ako Axelov starý parťák Billy Rosewood, Paul Reiser alias Jeffrey Friedman a tiež obľúbená vedľajšia postava Serge v podaní herca Bronsona Pinchota. Vyzerá to tak, že režisér Mark Molloy má v rukách niekoľko tromfov – prinesie žiadanú nostalgiu, ale aj celú radu nových prvkov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -