Vráti sa aj Donald Glover ako Lando s vlastným Star Wars seriálom na Disney+?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Lando na Disney+?

Donald Glover sa objavil ako Lando Carlissian vo filme Solo: A Star Wars Story a podal neskutočný výkon. Naozaj sa podobal na mladú verziu tohto herca, na ktorého sme si zvykli zo ságy na prelome 70. a 80. rokov. Vďaka tomu sa začali šíriť informácie, že by mohol na streamovacej službe Disney+ dostať vlastný seriál Lando.

Informáciu priniesol podcast Kessel Run Transmissions. Žiadna z vedúcich osobností v Disney sa ešte k informácii nevyjadrila, preto ju zatiaľ treba brať ako nanajvýš neoverenú. Ale bola to práve spomínaná šou, ktorá nám oznámila seriál The Bad Batch. Pôjde o spin-off ku Clone Wars, čo už máme potvrdené. Ale podcast túto informáciu priniesol ešte týždne predtým. Preto nie je vôbec nepravdepodobné, že by aj tieto správy mohli byť presné.

star wars bad batch
Zdroj: starwars.com

Lando ako hviezda Solo filmu

Dávalo by to ale perfektný zmysel. Ako sme spomínali, Glover podal vo filme skutočne pozoruhodný výkon. Podľa mnohých bol dokonca jediným svetlým bodom v inak pomerne priemernom a nevýraznom Solo sólovom filme (pun intended). Takto by bol veľkým ťahačom pre Disney a ich rozbehnutý vesmír Hviezdnych vojen.

Mohli by sme preskúmať viac z jeho minulosti a vlastných životných dráh. Pozrieť sa samozrejme patrí na jeho život ako pilota, aj ako osamelého nomáda. A zrejme existuje len málo fanúšikov, ktorí by nechceli vedieť viac o jeho veľmi zaujímavom a blízkom vzťahu s robotom. Viete o čom hovorím.

lando droid
Zdroj: gamespot.com

Na druhej strane, Donald Glover je veľmi vyťaženým človekom. Momentálne sa venuje svojim vystúpeniam ako komik a netreba určite zabúdať ani na jeho hudobnú kariéru pod aliasom Childish Gambino. Okrem tohto pracuje na vlastnom dramatickom a komediálnom seriáli pre kanál FX s názvom Atlanta.

Tvorcovia hercovi vyhovejú vo všetkom

Toto ale v minulosti tiež nevyzeralo pre tvorcov z Disney ako problém. Počas náročnej produkcie filmu Solo: A Star Wars Story skutočne vyhoveli hercovi s jeho nemalými požiadavkami. Napríklad celý štáb letel kvôli natáčaniu do Londýna, kde práve Glover pracoval na svojom spomínanom seriáli. A to ešte nehovoríme o jeho výplatnej páske.

Dokonca je mu vraj teraz štáb ohľadom Hviezdnych vojen ochotný zaplatiť ešte viac. Ťažko povedať, nakoľko sú tieto informácie presné, vzhľadom na to, čo sa spomínalo. Budeme si musieť počkať na oficiálne prehlásenie. Otázne je, kedy sa tak stane, nakoľko logicky ani Star Wars sa neukáže na značne obmedzenom Comic-Cone.

Dostane Lando svoj vlastný Star Wars film?
Zdroj: hdqwalls.com

Ten bol presunutý výhradne do obývačiek divákov a vychutnať si ho môže každý. Nie je preto vylúčené ani to, že by sme sa dozvedeli viac z chystaných projektov v rámci praďalekej galaxie. S viacerými seriálmi a ďalšími filmami, ktoré sú na ceste (aj keď ako momentálne oznámili, s odkladom…) by bol aj seriál Lando skutočne príjemným prídavkom pre fanúšikov.

Čo si myslíte vy? Natočí skutočne Donald Glover individuálny seriál Lando, alebo sa už ako Carlissian neukáže? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -