Hra Marvel’s Spider-Man 2 na PlayStation dostáva prvý trailer. Obsahuje Kravena aj Venoma

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Marvel’s Spider-Man 2 dostáva prvý trailer

Hra Marvel’s Spider-Man 2 na PlayStation 5 dostáva prvý trailer. Odhalený bol počas PlayStation Showcase, kde nám ukázali viacero hier, na ktoré sa budeme môcť tešiť. Tento projekt od Insomniac Games bol asi tým najväčším prekvapením, pretože v ňom môžete vidieť prvý pohľad na hlavných antagonistov hry. Nimi budú podľa ukážky Kraven the Hunter a Venom.

Vedeli sme, že nás pokračovanie hry čaká, to bolo isté. Vďačiť za to môžeme aj Nadjimu Jeterovi, ktorý v hre prepožičal hlas Milesovi Moralesovi. Podobne ako jeho náprotivok z MCU, ani on sa nedokáže poriadne udržať pri prezradzovaní spoilerov. Na svoje sociálne siete uverejnil fotografiu, kde sa opäť nachádza na pľaci a tak nepriamo odhalil, že sa chystá pokračovanie.

Pokračovanie bolo jasné

Nemôžeme zase povedať, že by to bolo takým prekvapením. Marvel’s Spider-Man na PlayStation 4 bol obrovským hitom a mnoho fanúšikov siahlo aj po jeho polo-pokračovaní, polo-spin-offe, ktoré bolo zamerané práve na Milesa Moralesa. Teraz vidíme oboch Spider-Manov ako bojujú bok po boku. A samozrejme, že im k tomu do cesty prinesú ikonických záporákov.

V ukážke, ktorá bola prezentovaná prostredníctvom spomínaného PlayStation Showcase, vidíme oboch ako likvidujú pouličných kriminálnikov. V pozadí počujeme hlas, ktorý by mal patriť Kravenovi, jednému z najväčších záporných postáv. Lovec vzácnych zvierat má totiž jeden cieľ – uloviť pavúčieho muža. A teraz mu cestu skrížili rovno dvaja, v ktorých by mohol nájsť rovnocenných súperov.

Aaron Taylor-Johnson Kraven the Hunter
Zdroj: wallpapercave.com

Do cesty sa lovcovi pridá iný hráč

Lenže z tieňov vystupuje ďalšia postava, ktorá len potvrdzuje, že sa lovcovi môže rovnať. Je ním Venom. Na neho sme mali odkazy v prvej hre aj v pokračovaní, takže bolo len otázkou času, kedy nám ho odhalia. Skvelou správou je, že sa to udialo už teraz.

Dúfame, že od udalostí predošlých hier prešlo dostatok času a Miles zdokonalil svoje schopnosti v boji (aj keď podľa ukážky to vyzerá tak, že skutočne áno). Aj keď sú s Parkerom dvaja, budú mať čo robiť, ak sa majú postaviť takejto hrozbe. Avšak samozrejme to bude hlavne vo vašich rukách v hre, ktorá vyjde exkluzívne na PlayStation 5.

spider-man 2 venom
Zdroj: polygon.com

Hru dostane aj ďalšia Marvel postava

Sony skvele prekvapilo, keď v rámci ich eventu zverejnilo na hru Marvel’s Spider-Man 2 prvý trailer. Ešte lepšie je, že nám tam hneď na začiatku ukázali ikonických záporákov a aspoň zúžili okno, kedy sa hry budeme môcť dočkať. Naplánovaná je na rok 2023. Ťažko povedať v akom stave je hra teraz, keďže ešte skôr v tomto roku herec Yuri Lownethal tvrdil, že s hrou sa ešte nič nerobí.

Týmto spôsobom Insomniac aj Sony v podstate negovali jeho slová, ale pravdou môže byť aj to, že sa na nej začalo pracovať až po jeho tvrdení. A internetom kolovala aj fáma, že sa v hre objaví ďalšia známa postava – Wolverine. Tu môže byť dobrá aj zlá správa. V hre sa síce neobjaví, ale potvrdili nám, že existuje v rovnakom (hernom) univerze. A ešte lepšie – dostane aj vlastný samostatný titul Marvel’s Wolverine.

Ako sa vám zatiaľ páčila ukážka na druhú hru Spider-Mana na PlayStation? Tušili ste príchod týchto ikonických záporákov a tešili ste sa na nich? Dajte vedieť v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -