Predplácaš si PlayStation Plus? September 2021 ti prinesie trojicu skvelých hier vrátane Predator: Hunting Grounds

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

September v roku 2021 dorazil pred pár dňami a s jeho príchodom sa môžeš pripraviť na ďalšie bezplatné hry, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v tomto mesiaci.

PS Plus ti okrem každomesačných herných titulov dá oveľa viac skvelých benefitov a pestrý exkluzívny obsah, ako napríklad špeciálne prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V auguste 2021 sa členovia PS Plus dočkali tradične troch hier – fantazijnej bojovky Hunter’s Arena: Legends, multiplayerovovej oddychovky Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville a športovej hry Tennis World Tour 2. Ak ich náhodou ešte nemáš vo svojej knižnici, čas máš do 6. septembra.

September 2021 s Playstation Plus v znamení troch zaujímavých herných titulov

Spoločnosť Sony ohlásila septembrové bezplatné hry, medzi ktorými nájdeš multiplayerovú strieľačku Predator: Hunting Grounds, multiplayerovovú oddychovku Overcooked: All You Can Eat a stealth strieľačku Hitman 2. Všetky tri hry si budeš môcť stiahnuť na PlayStation 4 alebo PlayStation 5 od 7. septembra do 4. októbra.

Predator: Hunting Grounds | PS4

Lov alebo buď lovený. Perfektná akčná strieľačka pre viacerých hráčov ťa postaví proti obávaným Predátorom. Hrateľnou postavou však budú aj ľudia a je na tebe, ktorú stranu mince si vyberieš. Postavy, či už Predátorov alebo ľudí, si môžeš upravovať podľa tried a štýlov hry. Hra taktiež ponúka aj rôzne špeciálne misie, za ktoré budeš získavať nové mimozemské zbrane. Vo vnútri toho samozrejme nájdeš oveľa viac a túto multiplayerovku sa jednoznačne oplatí skúsiť.

Hitman 2 | PS4

Precestuj celý svet a sleduj svoje ciele v rôznych exotických destináciách. V tejto hernej klasike si môžeš vybrať. Vydáš sa radšej do nebezpečného dažďového pralesa alebo zavítaš do tmavých uličiek mesta? Pred agentom 47 nie je v bezpečí naozaj nikto a skvelá dejová línia ťa s týmto nájomným zabijakom zoznámi oveľa hlbšie. Hitman 2 predstavuje nové spôsoby hrania, nové režimy a nové funkcie, vrátane režimu Sniper Assassin, takže určite neváhaj a zahraj si ju ešte dnes.

Overcooked: All You Can Eat! | PS5

Baví ťa verenie? V tom prípade je táto hra pre teba ako stvorená. Jedná sa o kompletný remaster ultimate edície a veľa kooperatívneho varenia už čaká len na tvoj príchod. Nechýba kampaň či survival mód, ako aj veľa iných ďalších režimov. Obsah hry je naozaj pestrý, takže pri tejto hre sa nudiť nebudeš a ukáže ti, že toto farebné gastronomické šialenstvo nepozná hraníc.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Zdroj: playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -