Jane Fonda ako vládkyňa 7 morí a hrozivé morské panny, to je nový trailer na animák Krakenteena Ruby

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Krakenteena Ruby

Dobre známa spoločnosť DreamWorks Animation prináša nový trailer na animovaný film Krakenteena Ruby. V lete prinesú poriadne osvieženie a ponorenie sa do dobrodružného príbehu. V jeho centre je plachá tínedžerka, ktorá s hrôzou zisťuje, že je priamym členom bájnej rodiny krakenov. Ibaže namiesto princeznovských povinností prichádza panika.

Ruby Gillmanová (Lana Condor) sa snaží žiť normálnym životom a príliš nevyčnievať. Vyniká v matematike, ktorú doučuje aj svoju platonickú lásku (Jaboukie Young-White) a príliš sa nestretáva so svojimi rovesníkmi. To hlavne preto, že v prímorskom mestečku menom… Prímorské mestečko, chodia hlavne na pláž. A tam má prísny zákaz chodiť od jej ochranárskej mamy (Toni Colette).

Od plachého dievčaťa k ochrankyni morí?

Lenže sa rozhodne, že pravidlo číslo 1 poruší a tak sa dozvie, kým v skutočnosti je – potomkom kráľovskeho rodu ochrancov morí. Jej princeznovský osud jej zdelí stará mama (Jane Fonda), ktorá si osobne zoberie na starosť aj jej výcvik. A že bude čo cvičiť, keď sú jej schopnosti nezmerateľné!

Nimi musí chrániť všetky morské bytosti pred zákernými morskými pannami (počkať, nemajú ich ľudia radi?). Pri tom nastáva ďalší zásadný problém. Nové dievča na škole, vždy populárna Chelsea (Annie Murphy), je práve jednou z nich. Dokáže sa voči nej postaviť? Vie prijať svoju cestu?

teenage kraken
Zdroj: spotlightreport.com

Je na tebe zastaviť zlé morské panny!

Ďalším členom rodiny tínedžerskej krakenky prepožicajú hlasy Colman Domingo ako jej podporujúci otec, Sam Richardson ako entuziastický strýko a Blue Chapman ako jej malý brat. Bude tu však počuť aj Will Forte, Ramona Young, Eduard Franco či Emma Chamberlain.

Okrem toho, že ho prináša štúdio zodpovedné za Shreka či Ako si vycvičiť draka, prichádzajú aj skúsení tvorcovia. Réžiu si zobrala na starosť Kik DeMicco (Krúdovci) a Faryn Pearl (Krúdovci: Nový vek). Producentkou je Kelly Cooney Cilella (Trollovia) a scenár napísala trojica Pam Brady (South Park), Brian C Brown (Briarpatch) a Elliott DiGuiseppi (Key & Peele). Osviežujúcu animovanú komédiu si budeme môcť pozrieť v kinách od 29. júna.

Páči sa vám trailer na animák Kraketeena Ruby? Ako hodnotíte zvrat v príbehu s krakenmi ako ochrancami a nepriateľskými morskými pannami? Pobavila vás tak narážka na Ariel? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -