Kung Fu Panda 4 sa stane realitou! Štúdio oznámilo aj dátum vydania tohto filmu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Kung Fu Panda 4

Ročne dostávame niekoľko animovaných filmov, no nie všetky sú rovnako milované či úspešné. Tie najlepšie dostávajú aj pokračovania a niekedy aj trilógie. Tie, čo však majú v sérii štyri filmy, sa radia medzi tie najlepšie. Medzi tie určite patrí aj séria Kung Fu Panda, ktorá po novom dostane 4. diel. A okrem tohto oznámenia sme od štúdia dostali aj dátum vydania.

Prvý film zo série sme dostali ešte v roku 2008 a okrem veľkého diváckeho úspechu vtedy získal aj nomináciu na Oscara. Nasledovali tak ďalšie dva filmové projekty, jeden v roku 2011 a druhý v roku 2016. Po šiestich rokoch sa ale (dalo by sa povedať že z ničoho nič) vedúci v štúdiu rozhodli, že je na čase urobiť aj Kung Fu Panda 4. A pozrieme si ho o necelé 2 roky.

Kung Fu Panda
Zdroj: bbc.co.uk

Dátum premiéry už na jar 2024

Spolu s tým, že dostaneme aj štvrtú časť, nám prezradili, kedy presne ju dostaneme. Stane sa tak 8. marca 2024, čo je o menej ako dva roky. Ide o naozaj prekvapivú informáciu, keďže štvorku už nejako po takom dlhom čase nikto nečakal. Inak sa o filme už nič nevie, aj keď je dosť možné, že do role pandy Poa sa opäť vráti Jack Black.

Novému pokračovaniu možno dopomohol aj nedávny seriál na Netflixe s názvom Kung Fu Panda: The Dragon Knight. Ten vyšiel tento rok v júli. Nejde však o jediný seriál z tejto animovanej sérii. Ešte v rokoch 2011-2014 vychádzal na Nickelodeone seriál Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness. Skladal sa z troch sérií a odohrával sa v období medzi prvými dvoma filmami.

kung fu panda paws of destiny
Zdroj: filmtoro.cz

A zatiaľ posledným seriálovým počinom v sérii je projekt Kung Fu Panda: The Paws of Destiny (2018-2019) s dvoma sériami na Amazon Prime Video. Ten nám ukázal Poa v pozícii mentora, ktorý dostal na starosť štyri malé pandy. Tie získali v tajomnej jaskyni energie Chi od prastarých bojovníkov a teraz sa ich musia naučiť používať. Svet pandy Poa je teda naozaj pestrý a preto niet divu, že sa rozšíri o ďalší celovečerný film.

Ste milovníkmi tejto animovanej série? Tešíte sa na štvrtý film?

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -