Na Netflix príde seriál Kung Fu Panda. Po bude cestovať po svete s anglickým rytierom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Kung Fu Panda na Netflixe

Nakoľko bol včera medzinárodný deň pánd, nemohli si DreamWorks a Netflix vybrať lepší deň na oznámenie. Na streamovaciu službu príde seriál Kung Fu Panda: The Dragon Knight. Jack Black v ňom bude opäť hlasom Poa. Tentoraz bude musieť cestovať svetom, aby zastavil dvojicu zloduchov. Nebude v ňom našťastie sám.

Odhalených máme aj antagonistov pre túto sériu. Bude to dvojica lasičiek, ktoré sa snažia nájsť štyri mystické zbrane. Tie sú roztrúsené po celom svete a protagonista Po im je vždy v pätách. Bude ich však musieť predbehnúť, aby magické artefakty našiel skôr a zabránil im tak v skaze, ktorú by nimi vedeli spôsobiť.

kung fu panda dragon knight
Zdroj: collider.com

Na pomoc prichádza anglický rytier

Našťastie bude mať ale silného spojenca, na jeho cestách sa k nemu pridá anglický rytier Wandering Blade (teda Túlavý meč). Ešte sa nevie ako by mal vyzerať, alebo aké zvieratko by to malo byť. Možno by mohol byť levom, ktorý je symbolom Anglicka alebo zviera, ktoré tam nájdeme bežne. Žeby veverička alebo vydra?

V každom prípade sa toto nesúrodé duo bude musieť naučiť spolupracovať. A snáď by sa pri tom mohli aj jeden od druhého niečo naučiť. Podľa prvých obrázkov to vyzerá, že hlavný hrdina bude pomoc miestami aj potrebovať. Na jednom z nich je lasicami zajatý a zrejme vypočúvaný. Na ďalšom ho však vidíme pri jeho tradičnom umení boja.

kung fu panda dragob knight
Zdroj: awn.com

Ide už o tretí seriál

Kung Fu Panda je jednou z najúspešnejších značiek od štúdia DreamWorks. Na konte majú tri celovečerné filmy, niekoľko krátkych príbehov a samozrejme nesmú chýbať ani Sviatočné špeciály. V tomto prípade už dokonca pôjde o tretí seriál.

Prvý z nich Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness sa dočkal troch sérií na Nickelodeone a premostil aj medzi príbehmi prvých dvoch filmov. Druhým bol Kung Fu Panda: The Paws of Destiny, ktorý dostal na Amazon Prime Video tretiu sériu. A teraz menia aj do tretice službu, pretože na Netflix príde seriál Kung Fu Panda: The Dragon Knight. 

kung fu panda paws of destiny
Zdroj: filmtoro.cz

Predstavovanie nových postáv máme radi

Po a jeho dabingový herec Jack Black sú zatiaľ jedinými ohlásenými členmi z filmov. Predstavenie nových postáv do tejto série však vždy bolo vítaným prvkom. Sme zvedaví, ako nám predstavia spomínaného rytiera. Podobne čakáme aj na informáciu o dátume vydania, ktorý ešte teraz nie je známy.

Tešíte sa na nový Kung Fu Panda seriál? Aké zvieratko si myslíte, že bude spomínaný rytier? Dajte nám svoje tipy vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -