Oficiálne: Najväčší herný film histórie dostane pokračovanie, poznáme dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Potvrdili pokračovanie Super Mario Bros. vo filme

Po rekorde v minulom roku a dlhých mesiacoch dohadov je to konečne oficiálne. Informácia, ktorú priniesol portál Screen Rant hovorí o tom, že vedúce osobnosti z dvoch spoločností potvrdili, že na filme Super Marios Bros. 2 sa začne pracovať už onedlho. Dokonca hneď prišli aj s oznámením dátumu premiéry.

10. marec je pre fanúšikov tejto hry ikonický. Ak ho totiž napíšeme ako MAR.10, pripomína práve meno Mario. Práve tento dátum si tak vybral Shigeru Miyamoto, šéf Nintenda, na oznámenie veľkých noviniek. Potvrdil, že spolupráca so štúdiom Illumination pokračuje a následne dal slovo aj jeho zakladateľovi Chrisovi Meledanrimu.

Štúdio intenzívne pracuje na prípravách

Melendari potvrdil návrat animátorského štúdia k značke Mario Bros. Potvrdil aj, že sa vracajú režiséri Aaron Horvath a Michael Jelenic, ktorí viedli prvú časť. Povedal, že štúdio už je poriadne zaneprázdnené niekoľko týždňov, aby vytvorili koncepty a návrhy pre nový príbeh z Hubového kráľovstva. Animácia by sa mala začať čoskoro a dbať chcú na každý detail, aby priniesli ešte lepší zážitok ako minulú jar.

Prvý film priniesol fanúšikom naozaj uspokojivý pohľad na tento známy svet. Okrem naozaj desiatok narážok na videohernú sériu predviedol aj hviezdne hlasy postáv. Maria nadaboval v origináli Chris Pratt, princeznej Peach prepožičala hlas Anya-Talor Joy, Donkey Kongom sa stal Seth Rogen a záporáka Bowsera daboval (alebo respektíve jeho rolou žil) Jack Black.

super mario bros film online
Zdroj: TMDB

Podarí sa zopakovať úspech jednotky?

Tieto všetky prvky zrejme prispeli k tomu, že sa animák stal mimoriadnym hitom. Z tržieb po celom svete dokázal priniesť 1,36 miliardy dolárov. Super Mario Bros. vo filme sa stali najúspešnejším filmom podľa hry v histórii a taktiež najlepšie zarábajúcim projektom štúdia Illumination.

Teraz vieme naisto, že sa chystá ďalší film. Na konci jednotky sme videli, že tentoraz sa do zoskupenia postavičiek pridá aj dinosaurus Yoshi, zatiaľ však ešte nevieme, kto sa stane záporákom. Bowser sa v hrách vracia opakovane, možno však bude štúdio chcieť staviť na niekoho nového. Do úvahy pripadá aj niektoré z jeho početných detí alebo niektorá z alternatívnych verzií Maria (či už Wario alebo Shadow Mario). V každom prípade však vieme, že americkú premiéru Super Mario Bros. vo filme 2 naplánovali na 3. apríla 2026.

Čo hovoríte na to, že príde Super Mario Bros. Movie 2? Tešíte sa tomuto potvrdeniu alebo by ste radšej najskôr videli inú značku Nintenda? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -