Trailer na film Sharkula odpovedá na otázku, ktorú sa nikto nepýtal – Čo keby bol Drakula žralok?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Sharkula

Zabudnite na Sharknado, teraz je tu ešte väčší bizár! V snahe dohnať ho bol vytvorený film Žraloky kukurice, verzia Detí kukurice, ale so… žralokmi! V šialených nápadoch ho však tento ešte hravo prekoná. Štúdio Wide Eye Releasing prináša trailer na film Sharkula!

Štúdio samotné je skupina nadšencov, ktorí vytvárajú amatérske filmy. Vďaka extrémne (ale že naozaj extrémne) nízkemu rozpočtu ich snímky síce neobsahujú žiadne, prípadne veľmi nízko kvalitné CGI (ale nehovor, ani som si nevšimol). Čo však nemajú v efektoch, doháňajú naozaj kreatívnymi nápadmi, ktoré prerazia strop absurdity.

Štúdio má zaujímavé nápady

Tejto skupine napríklad v hlavách skrsol nápad, že známy strašidelný dom z hororu 3:15 zomrieš prenesú do vesmíru alebo oživia dinosaurov, z ktorých sa stanú zombie v snímke Jurassic Dead. So zombies si v ich počinoch zmeral sily aj Bigfoot, žraloky sú pre nich akousi obľúbenou témou. Preto po filmoch Sharkenstein, Shark Exorcist, Noah’s Shark či prosím pekne, Raiders of the Lost Shark, prichádza Sharkula.

Vodca všetkých upírov v ňom pred rokmi preklial jedného zo žralokov, ktorý sa stal novým Drakulom. Ten si založil vlastný kult po krvi (ešte viac? rovnako?) bažiacich zvierat z hlbín. A upíri, ktorí prichádzajú do mesta, ktoré nové vampírske príšery okupujú, nemajú inú možnosť ako svojho vládcu uctievať a rešpektovať.

sharkula
Zdroj: allhorror.com

Nič absurdnejšie dnes už neuvidíte

Nebojte sa, máme podobne veľa otázok ako vy. Aj napriek svojmu príšernému vizuálu si však myslím, že toto by bol kúsok, ktorý by stál za pokus o pozretie. Či už ako stávka o to, že to dokážete, alebo v partii pri poriadne dávky srandy z kategórie „je to tak zlé až je to dobré“.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -