v ,

Okrem obrovských žralokov aj dinosaury – Trailer na film Sharknado 6 je to najšialenejšie, čo ste kedy videli!

trailer na film Sharknado 6
Zdroj: twitter.com
REKLAMA

Trailer na film Sharknado 6

Nikdy by som nečakal, že sa dožijem toho dňa, kedy sa na svet dostane trailer k šiestemu a zároveň poslednému filmu zo šialenej série Sharknado. Filmové štúdio SyFy to so svojim klenotom nikdy nevzdalo a nadchádzajúci film The Last Sharknado: It’s About Time bude naozaj šialený. Aby toho nebolo málo, okrem žralokov sa vo filme ocitne niekoľko bláznivých prvkov. Medzi tie môžeme právom zaradiť dinosaury a superhrdinov, na ktorých by sme sa mali určite pripraviť. Táto úspešná séria začala svoju púť v roku 2013 a všetko sa to skončí už onedlho.

REKLAMA

Je Sharknado 6 seriózna snímka, zlý vtip alebo oboje?

Letná pokladnica v sebe skrýva niekoľko kvalitných kúskov, ako napríklad Avengers: Infinity War a Jurský svet: Zánik ríše. Zaradí sa medzi takéto úspechy aj Sharknado? Bola by hlúposť myslieť si niečo takéto, no posledná ukážka k poslednému filmu hovorí sama za seba. Herečka Tara Reid je v obleku superhrdinu, okolo nej pobehuje stádo dinosaurov. Aby toho nebolo málo, budeme cestovať časom a nazrieme do minulosti, kedy to celé začalo. Oficiálna dejová línia nám dokonca prezradila, že by sa vo filme mala objaviť aj Noemova archa.

Celá filmová séria Sharknado obsahovala niekoľko kvalitných bitiek, ktoré sa odohrávali v mestách ako Los Angelos, New York City, Washington D.C. a dokonca sme sa ocitli aj vo vesmíre. V piatom filme sme mohli vidieť, ako bola naša Zem zničená a hlavná postava Fin (Ian Ziering) sa bude musieť vrátiť v čase, aby odvrátil osud našej planéty. Vo filme sa objaví hneď niekoľko hercov, ktorí sa však neukážu na dlho. Jednať sa bude cameá a týkať sa budú hercov ako La Toya Jackson, Dee Snider, Neil deGrasse Tyson, RuPaul a Darrell Hammond.

film sharknado 6
Zdroj: networthpost.com

Na oslavu premiéry filmu si pre nás tvorcovia pripravili niečo špeciálne – oslavy k príležitosti ukončenia tejto zaujímavej a bláznivej série filmov. Udalosť sa volá Sharknado Week a bude zahŕňať hneď niekoľko filmov s podobnou tématikou – Deep Blue Sea 2, 6-Headed Shark Attack a Nightmare Shark. Ste pripravení na epické zakončenie tejto série? Ak stále váhate, nezabudnite si pozrieť spomínaný trailer, ktorý nájdete vyššie v článku.

Zdroj: movieweb.com

REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Hrdina

Napísal Branislav Petrus

Kde bolo tam bolo, vlastne ešte nič nebolo. A ani nič nebude, lebo som s******* lenivý. Tak ma nechaj tak a uvidíš, že začnem aj sám. Stačí vedieť ako na mňa. Ďakujem za pochopenie.

Pridaj komentár