Táto herečka by si chcela zahrať Lady Deadpool. Je na ňu čas v treťom filme?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ktorá herečka by chcela hrať Lady Deadpool?

Nové informácie o filme automaticky znamenajú, že sa dozvedáme aj veľa predpokladov o tom, čo by sa tam mohlo diať. Vieme, že film Deadpool 3 bude tretia spolupráca Ryana Reynoldsa a Shawna Levyho. Režisér naznačoval, že by sa mohol vo filme objaviť Hulk. Teraz sa jedna herečka vyjadrila, že by chcela hrať Lady Deadpool.

Ešte ani nevieme, akým smerom sa bude uberať dej a ako bude Wade Wilson zaradený do MCU. Je ale pravda, že spolu s myšlienkou multiverza (alebo teda mnohovesmíru), by sme mohli uvidieť aj viacero jeho verzií.

deadpool corps
Zdroj: marvel.fandom.com

Deadpool Corps. – tím zo seba samého

Tých sme videli na stránkach komiksov viac ako vieme spočítať na prstoch dvoch rúk. Najvýznamnejšia je však istá pätica, z ktorej si Deadpool založil aj vlastný tím (lebo prečo nemať tím sám zo seba?). Nimi sú Kidpool, Dogpool, Headpool (čo je jeho useknutá hlava žijúca vlastným životom), papuľnatý žoldnier osobne a v neposlednom rade jeho ženská verzia – Lady Deadpool.

Wanda Wilson pochádza z alternatívneho vesmíru, kde sú štandardní superhrdinovia akýmisi pravicovými extrémistami slúžiacimi pre vládu. Pridala sa tak k rebelom, ktorí bojujú proti Generalovi Americovi. Tiež podstúpila sériu experimentov, vďaka ktorým má extrémne rýchly regeneračný faktor. Okrem svojho náprotivku má ale imunitu voči telepatii (a tak sa často vysmieva Charlesovi Xavierovi) či nadľudskú silu a rýchle reflexy.

lady deadpool
Zdroj: art.sideshow.com

Táto herečka miluje Deadpoola

Rozhodne by bolo zaujímavé vidieť aj MCU debut takejto postavy, pri ktorej sa skrýva ešte mnoho ďalšieho. Ak by sa tak stalo, tak štúdio už má potenciálnu kandidátku na to, kto by si ju mohol zahrať. V nedávnom rozhovore s portálom ComicBook Movie sa herečka Bella Thorne vyjadrila takto:

„Superhrdinovia sú obrovská zábava. Milujem akčné veci a milujem akciu, kde je veľa kaskadérskych kúskov a tak. S tým je vždy na pľaci zábava a po natáčacom dni máte aj lepší pocit, keď sa môžete sústrediť aj na telo a mať dobrý pocit, že ste nepoužívali len hlas. Môj obľúbený je ale Deadpool. Je tak strelený a zároveň sexi. A haló, kto nemiluje Ryana Reynoldsa? On ku*va tú rolu zaklincováva! Ale milujem na tom aj ako sa snažia realizmus miešať s tým superhrdinským svetom. Milujem tie vtipné sr**y. Milujem Deadpoola. Ale nebol aj ženský? Akože ľudia, som tu! Kde ste s oslovením?“

Marvel ju má osloviť

Posledná slová znamenajú, že herečka by mala záujem si zahrať Lady Deadpool. Tie doplnila po tom, čo jej moderátori oznámili, že tretí film už je skutočne v príprave. Chcela by teda, aby ju štúdio Marvel (alebo Disney) samotné oslovilo.

Bella Thorne je viac známa pre romantické alebo tínedžerské projekty. Väčšiu slávu získala seriálom Shake It Up! z Disney Channel. Tam ale získala základy a dobré predpoklady pre komédiu. Inak ju môžeme poznať zo snímok Polnočná láska či Dovolenka za trest. Avšak aj vo filme The Babysitter dokázala, že satira alebo paródia je jej blízky žáner.

bella thorne
Zdroj: hola.com

Je čas na túto postavu v MCU?

Otázne samozrejme ale zostáva, či by si štúdio vybralo práve ju. O rolu popri svojom manželovi z reálneho života totiž prejavila záujem aj Blake Lively. A v prvom rade nastáva otázka, či je naozaj načase zaradiť aj ženskú verziu Deadpoola do MCU.

Mala by si podľa vás herečka Bella Thorne zahrať Lady Deadpool alebo by ste radšej videli v tejto úlohe inú hviezdu? Myslíte si, že by mala mať v MCU svoj debut? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -