Jared Leto tvrdí, že film Tron 3 je stále bližšie a bližšie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jared Leto prehovoril o filme Tron 3

Tron nie je práve filmová značka, z ktorej by sme dostávali filmy pravidelne. Prvý, teraz už kultový film, vyšiel ešte v roku 1982. Pokračovanie sa dostalo k fanúšikom takmer o tri dekády neskôr, v roku 2010. Ďalšie pokračovanie je sľubované, avšak máme o ňom iba málo informácií. Prvá bola, že Jared Leto stvárni hlavnú úlohu vo filme Tron 3.

Originálny film z 80. rokov nakrútil Steven Lisberger. Jeff Bridges si v ňom zahral ako Kevin Flynn, programátor a dizajnér počítačových hier. Pri jednej zo svojich prác je transportovaný do rozhrania počítača a musí bojovať s rozličnými programami, aby sa mu odtiaľ podarilo utiecť. Významný je aj kvôli tomu, že to bol jeden z prvých filmov, ktorý používal CGI animáciu.

tron
Zdroj: imdb.com

Pokračovanie takmer o tri dekády

Možno sa na dnešné pomery zdá už zastarane, ale v tom čase to divákov udivilo a snímka si odniesla Oscara za najlepšie efekty (okrem iných). V roku 2010 priniesol Joseph Kosinski pokračovanie s názvom Tron: Dedičstvo. Tu dostane Kevinov teraz už dospelý syn Sam správu od svojho dlho strateného otca a ocitáva sa vo virtuálnej realite, aby mohol zachrániť aj reálny svet.

Disney, pod ktoré filmy patria, sa značku pokúsilo oživiť už v roku 2005, ale víziu sa podarilo zrealizovať až o 5 rokov neskôr. Podobne je to aj s ďalším pokračovaním. V roku 2010 oznámili, že je v pláne. Až v roku 2017 oznámili herca v hlavnej úlohe.

film tron 3
Zdroj: youtube.com, unilad.co.uk

Je stále bližšie a bližšie

Ďalších pár rokov sa nič nedialo, až v roku 2020 oznámili aj meno režiséra. Ním je Garth Davis, ktorý priniesol filmy Lion a Mária Magdaléna. Predpokladaný názov sa uvádzal ako Tron: Ares. Od tohto obdobia sme opäť o snímke nemali žiadne informácie.

Teraz to menila hlavná hviezda filmu. Jared Leto rozprával o filme Tron 3 s portálom Screen Rant. Prezradil, že na filme sa stále pracuje a je stále bližšie a bližšie. Vyjadril sa takto:

„Som superfanúšikom Trona a teraz na filme TRON pracuje tvrdo s našimi úžasnými partnermi v Disney. Sú to úžasní ľudia, s ktorými sme k výsledku stále bližšie. Dostávame sa bližšie a bližšie. A kto vie? Niektoré veci sa môžu stať skôr, ako by ste čakali.“

Obsadenie by sa malo vrátiť

Nevieme, aké blízke vydanie skutočne Leto myslí. Podľa jeho slov to ale vyzerá ako by to malo byť v najbližších rokoch. V rozhovore zároveň potvrdil, že sa vráti obsadenie z predošlého filmu. V dedičstve sme videli omladeného Bridgesa, čakalo by nás to aj teraz?

To by mohlo znamenať, že sa vrátia aj Garrett John Hedlund, Olivia Wilde, Beau Garrett alebo Michael Sheen. Škoda však je, že sa nedočkáme hudby od Daftu Punku po rozpade tejto hudobnej dvojice.

Pokračovanie filmu Tron
Zdroj: wall.alphacoders.com

Hudbu aj scenár majú zvládnuté

Avšak ešte v minulosti sa Mitchell Leib, hudobný producent s Disney vyjadril, že je na film pripravený. Kvalitný soundtrack by teda nemal byť problémom. Zároveň sme sa dozvedeli, že majú hotový aj scenár a údajne je úžasný. Tak zostáva ešte malú chvíľku čakať, aby sme uvideli, čo s treťou časťou Trona pripravili.

Potešili vás aspoň trochu informácie, ktoré zverejnil Jared Leto o filme Tron 3? Tiež sa neviete dočkať ďalšieho pokračovania? Myslíte si, že ho dostaneme v najbližších rokoch? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -