Bolo nám konečne potvrdené, aké postavy budú hrať doposiaľ obsadení herci vo filme Madame Web?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Herci a ich postavy vo filme Madame Web

Medzi pomerne rýchlo rastúce filmové vesmíry patrí v poslednom čase aj Sony’s Spider-Man Universe (SSU). V univerze sa nachádzajú už 3 filmy, pričom najnovším prírastkom je neslávne známy Morbius. Jedným z filmov, na ktorom pracujú, je aj Madame Web, ktorý dostal nečakanú aktualizáciu – dozvedeli sme sa, aké postavy budú hrať herci už zapísaní k projektu.

Zatiaľ oficiálne o hercoch a postavách vieme od štúdia Sony len to, že herečka Dakota Johnson si zahrá postavu známu ako Madame Web. Keďže ich je ale v komiksovom vesmíre viac, nevieme, ktorú mysleli. Poriadok aj do tohto problému pomohol vniesť portál Cosmic Circus. Ten tvrdí, že z dôverných zdrojov vie, aké postavy uvidíme vo filme. A to aj napriek tomu, že štúdio oficiálne ešte nič neoznámilo.

Dakota Johnson Madame Web
Zdroj: bigcomicpage.com

Film o pavúčích hrdinoch… bez Spider-Mana?

Portál tvrdí, že Dakota Johnson si zahrá prvú Madame Web, ktorá sa civilným menom volá Cassandra Webb. Ide o ženského mutanta, ktorý má schopnosť telepatie či videnia budúcnosti. Zvyčajne sa v komiksoch zobrazuje ako paralyzovaná a slepá staršia žena, napojená na systém podpory života pripomínajúci pavučinu. Vystupuje ako vedľajšia postava v sérii komiksov o Spider-Manovi.

Nie je ale jedinou postavou s týmto menom. Rovnaký „pseudonym“ totiž nosí aj Julia Carpenter. Tá je v komiksoch niečo ako nástupkyňa Cassandry a je momentálnou Madame Web. Postavu si má podľa portálu zahrať herečka Sydney Sweeney, ktorá je spojená s projektom už dlhšie. Rovnako ako herečka Celeste O’Connor, z ktorej sa stane postava Mattie Franklin.

Sydney Sweeney, Celeste O'Connor a Isabela Merced Madame Web
Sydney Sweeney, Celeste O’Connor a Isabela Merced; Zdroj: imdb.com, sk.pinterest.com

Táto hrdinka je v hlavnom komiksovom vesmíre momentálnou Spider-Woman, pričom je zároveň aj neterou známeho editora J. Jonaha Jamesona. Nebude ale jedinou ženou so schopnosťami pavúka. Herečka a speváčka Isabela Merced sa totiž stane postavou známou ako Anya Corazón. Tá v komiksoch momentálne vystupuje pod hrdinským menom Araña, no volala sa aj Spider-Girl.

Ukáže sa aj mladý strýko Ben či Spider-Manova mama

Posledné dve postavy patria hercovi Adamovi Scottovi a herečke Emme Roberts. Scott by si podľa Cosmic Circus mal zahrať mladého (a teda živého) Bena Parkera. Roberts by si zas mala zahrať mladú (a taktiež ešte živú) Mary Parker, ktorú skôr môžeme poznať ako matku Petra Parkera. Je to celkom zaujímavé, pretože ako som už naznačil, bežne tieto postavy zomrú skoro a veľmi ich nevídame.

Adam Scott a Emma Roberts Madame Web
Adam Scott a Emma Roberts; Zdroj: nme.com, deadline.com

Z tohto obsadenia ale hlavne vyplýva, že sa štúdio snaží spraviť akúsi hranú verziu filmu Spider-Man: Paralelné svety plnú pavúčích ľudí. Film sa ale nebude točiť okolo Petra Parkera, ale netradične skôr okolo jeho rodinných príslušníkov či ženských Spider-Manov. Ako to ale presne bude sa dozvieme najskôr v deň premiéry filmu, ktorú momentálne naplánovali na 6. októbra 2023.

V SSU máme už filmy Venom, Venom 2: Carnage prichádza a Morbius. A na ďalší rok príde do kín okrem Madame Web aj Kraven the Hunter (13. január 2023). Čo myslíte, získa si nakoniec tento filmový vesmír rovnakú slávu ako MCU?

Zdroje: comicbook.com, thecosmiccircus.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -