Venom aj Morbius budú závidieť. Netypická Marvelovka búra internet, na toto diváci nie sú pripravení

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Atypická marvelovka zo sveta Spider-Mana

Komiksoví fajnšmekri už iste dobre vedia, že 15. februára do kín prichádza tak trochu atypická marvelovka Madame Web. Prečo atypická? Hlavnou hrdinkou je totiž Cassandra Webb, žena, ktorá ešte nevie, že je hyper-inteligentná jasnozrivá telepatka.

Keď táto záchranárka začne vidieť záblesky budúcnosti, je zmätená. No aj tak nečakane pomáha trom mladým ženám. Navyše musí čo najrýchlejšie rozlúsknuť, čo ich vlastne spája, ak chcú poraziť hroziace nebezpečenstvo.

Režisérka S.J. Clarkson (The Defenders, Anatómia škandálu) hovorí: „Taký Spider-Man si akčne poletuje vzduchom na pavučinách, Venom či Hulk menia podobu priam mýtickým spôsobom. No Cassandrine schopnosti sú skôr psychické a vďaka nim môže zmeniť budúcnosť.“ Dakota Johnson predstavuje Cassie tu.

Popri mimoriadnej superschopnosti sa tak do popredia dostáva mäkká ženská sila a prekvapivo mocné ženské zbrane. Kamarátstvo medzi dievčatami sa tvárou v tvár smrteľnému nebezpečenstvu mení na pevné sesterské puto. Pocit súdržnosti im dodáva odvahu uchopiť svoju silu do vlastných rúk a tak spoločne čeliť zlu.

Madame Web spojí Dakotu Johnson a Sydney Sweeney

V titulnej úlohe Cassie Webbovej uvidíme Dakotu Johnson, známu z filmovej série Päťdesiat odtieňov sivej. Vo filme uvidíme aj Emmu Roberts (Možno poviem áno, Lov) či Celeste O’Connor (Krotitelia duchov: Dedičstvo, Niekde medzi).

Štvoricu dopĺňa Sydney Sweeney (Biely lotos, Eufória). Len pre zaujímavosť, Sydney sa publiku čoskoro predstaví v úplne inom type postavy v romantickej komédii Miluje ma, nemiluje maHlavného záporáka stvárňuje Tahar Rahim (Napoleon).

Madame Web
Zdroj: Itafilm

Synopsa

Najnovšia marvelovka Madame Web predstavuje záchranárku Cassie (Dakota Johnson), ktorá po smrteľnej nehode nielenže znovu ožije, ale tiež získa nadprirodzené jasnovidecké schopnosti. Teraz musí čeliť záhadnému Ezekielovi Simsovi, ktorý je na stope svojim najnovším obetiam, v snahe zmeniť budúcnosť.

Madame Web to vidí celkom jasne: keď raz baby držia spolu, je to pecka! Presvedčte sa v kinách už od 15. februára 2024.

Zdroj: Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -