Trailer na Barbie ukazuje svet ako vystrihnutý od Mattela. Nechýba ani Ken

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Barbie

Po tom, čo sme zo sveta od Mattela od Grety Gerwig dostali iba krátky teaser s paródiou na Vesmírnu odyseu, prichádza aj poriadny trailer na Barbie, v ktorom nechýba ani jej partner Ken. Ukazuje sa v ňom viacero verzií obľúbenej bábiky. Je plný odkazov, ktoré vám môžu ľahko ujsť, no najmä je naplnený hereckými hviezdami.

Na začiatku vidíme dvoch hlavných predstaviteľov Margot Robbie a Ryana Goslinga pri príjemnom dni na pláži. S klasickými pozdravmi „Hi, Barbie“ a „Hi, Ken“ už len čakáme kedy zaznie ikonická skladba od kapely Aqua. Namiesto toho dostávame Fun, Fun, Fun od Beach Boys a môžeme si byť istí, že presne tým to bude – zábavou (spolu so silnou, „žuvačkovo popovou“ atmosférou).

Viac hviezd, ako v Oppenheimer

V ukážke sa pri hrách, tancoch či prechádzkach ukazujú ako ďalšie postavy Emma Mackey, America Ferrera či Dua Lipa (ako Barbie morská víla). Nezabudlo sa ani na klasický počarbanú bábiku, ktorú tu stvárni Kate McKinnon. V roly Kenov sa ukazujú zase napríklad Simu Liu (s ktorým má „hlavný“ Ken rozpory), Ncuti Gatwa, Michael Cera, či dokonca John Cena.

Ďalej si tu zahrajú Alexandra Shipp, Ariana Greenblatt, Emerald Fennell, Kingsley Ben-Adir, Sharon Rooney, Anna Cruz Kanye, Ritu Arya, Conor Swindell, Jamie Demetriou, Marisa Abela, Issa Rae, Hari Nef či Nicola Coughlan. Skutočne pôsobivé obsadenie, ktoré môže bez problémov konkurovať Oppenheimerovi od Nolana, ktorý ide do kín v rovnaký deň – 21. júla.

Barbie
Zdroj: augustman.com

Plná dávka gagov aj odkazov

Zároveň vieme, že dôležitú rolu zohrá Will Ferrell ako riaditeľ spoločnosti Mattel. Do nej sa zrejme dostanú dve hlavné postavy po magickom presune do reálneho sveta na ružovom autíčku, ktoré vidíme na konci.

Opäť nám bolo dokázané, že o vtipy a gagy núdza nebude, či už je to snaha o urážky na pláži alebo neznalosť o tom, čo robiť v spoločný večer. Bez toho, aby nám prezradili dôležité veci z deja, nás dokážu perfektne naladiť. Už sa nevieme dočkať, kedy pozdravíme Barbie a Kena aj my!

Ako sa vám páčil trailer na Barbie s hlavnými postavami, ktorými sú Barbie a Ken? Presvedčil vás, aby ste netrpezlivo čakali na jeho premiéru? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -