Belcherovci konečne mieria na veľké plátno! The Bob’s Burgers Movie dostáva trailer, ktorý vás nechá hladnými

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

The Bob’s Burgers Movie dostáva trailer

Rodina Belcherovcov nám poskytuje komfort a ukazuje šťavnaté burgery na obrazovkách už vyše 10 rokov. Sitkom od stanice FOX sa začal vysielať v roku 2011 a v roku 2017 bolo oznámené, že dostane samostatný film. Po neľahkých časoch a opakovaných odkladoch sa ho konečne dočkáme tento rok! The Bob’s Burgers Movie dostáva aj prvý trailer, aby nás poriadne navnadil (a vyhladoval).

Začína sa totiž ako poriadna reklama na poriadny burger. Živé zábery na prípravu chutného jedla zo všetkým, čo k tomu patrí – chrumkavý šalát, krájanie nadýchanej žemle. Hlas komentátora reklamy sa ale zmení na Lindine sexy prerozprávanie. A záberom sa dostávame k Bobovmu grilu s rovnako šťavnatým mäskom.

Členovia rodiny sú typicky svojskí

Zdá sa, že pred Wonder Warfom majú stánok, s ktorým oslavujú 80. výročie (s popcornom zdarma a jazdami za polovicu!). Pomáha aj starý rodinný priateľ Teddy a Linda sa snaží prilákať zákazníkov letnou, viac príťažlivou verziou Genovho kostýmu. Je to… burger v bikinách?!

Ostatní členovia rodiny sú typicky svojskí. Tina žije vo svojich fantáziách a uteká na chrbte koňa k západu slnka. V chrbte jej je Gene, ktorý stráca nohavice. Louise sa vydáva na misiu, aby zachránila ich plány na perfektné leto (a tým ich reštauráciu). Jednoducho – každý po svojom, ako to poznáme zo seriálu.

bob's burgers
Zdroj: collider.com

Pre fanúšikov seriálu aj nových divákov

Tvorca Loren Bouchard, ktorý stojí aj za filmom, však hovorí, že nepoteší len zarytých fanúšikov. Sľubuje aj unikátny zážitok pre tých, ktorí uvidia rodinu vo veľkom prvý raz. Povedal to v rozhovore, keď prvý raz film oznamoval. Vyjadril sa takto:

„Vieme, že film musí poskytnúť správne poškrabkanie na chrbtoch fanúšikov seriálu. Ale musí fungovať aj pre všetkých dobrých ľudí, ktorí ho nevideli. Vieme, že musíme zaplniť každé políčko plátna farbami a jemne mastnou textúrou Bobovho sveta. Ale najviac vieme, že musíme zobrať postavy na ich zatiaľ najúžasnejšie dobrodružstvo. Inými slovami, musí to byť ten najlepší film, čo vieme spraviť. Ale žiadne tlaky, že?“

Farebný a jemný mastný

Dalo by sa povedal, že The Bob’s Burgers Movie a jeho prvý trailer zatiaľ potvrdzujú tieto slová. Po spomínaných úvodoch dostaneme ešte sériu rýchlych záberov, ktoré sľubujú mnoho. Gene vedie rockovú kapelu, Louise unesú bratia Fischoderovci (a súrodenci im to v ich sídle nedarujú) a čaká nás aj kontakt s mimozemšťanmi.

Zo seriálu, ktorý stále vychádza, však vieme, že família Belcherovcov sa nezľakne žiadnej prekážky. Do všetkého dávajú vášeň a svoje situácie zvládajú s humorom (a pokorou). Takto sa film stane príjemnou jednohubkou pred letom. Jeho ukážka a plagáty nám totiž odhaľujú, že príde do kín 27. mája 2022.

bobs-burgers-movie-poster
Zdroj: collider.com

Známe hlasy nebudú chýbať

Samozrejme, že nesmú chýbať ani hlasy zo seriálu. Budú tu H. Jon Benjamin ako Bob, John Roberts ako Linda, Dan Mintz ako Tina, Eugene Mirman ako Gene, Kristen Schaal ako Louise a Larry Murphy ako Teddy. Pridajú sa aj často hosťujúci herci Kevin Kline, David Wain, a Zach Galifianakis.

Naladil vás The Bob’s Burgers Movie trailer správne na (pred)letné dobrodružstvá rodiny Belcherovcov? Sledujete pravidelne seriál alebo pôjde o vašu prvú návštevu Wonder Wharf? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -