Známa žltá rodinka len tak z obrazoviek neodíde. Simpsonovci majú potvrdené ďalšie dve série

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Simpsonovci majú potvrdené ďalšie dve nové série

Najdlhšie idúci animák bude teraz ešte dlhší. Známa žltá rodinka len tak naše obrazovky neopustí, pretože Simpsonovci majú potvrdené ďalšie nové série. Konkrétne dve, a teda sa dočkáme série 33 a 34. Fox sa svojej najlepšej značky len tak nechystá zbaviť.

Onedlho nás čaká už epizóda 700. Vyjsť by mala už 21. marca, keďže sa aktuálna sezóna stále vysiela. S ďalšími dvomi, ktoré pribudnú, budú mať Simpsonovci dokopy až 757 častí. Reakcie od fanúšikov sú pomerne zmiešané, mnoho tvrdí, že čas, za ktorý seriál beží, je zbytočný a je len naťahovaný. Jednoducho, že už nemá tú iskru.

Simpsonovci
Zdroj: nme.com

Fanúšikov je po celom svete čoraz viac

Ale nedá sa uprieť určite to, že si stále udržiava fanúšikovskú základňu. Ba čo viac, že sa mu darí možno aj viac ako inokedy. Udržiava si sledovanosť 7 miliónov naprieč všetkými platformami, a to je rozhodne nemalé číslo. Jednoducho si ho vždy užívajú nové a nové generácie pri tom, ako zostávajú aj stáli priaznivci. Veď sa pozrite na to len takto – koľko z nás si ho užíva už od detstva?

Ale zdá sa, že informácie o potvrdení ďalších pokračovaní nie je dobrou novinkou len pre fanúšikov, ale aj samotných tvorcov. Výkonný producent James L. Brooks povedal, že šou od začiatku držal palce. A nikdy neprestal. A podľa neho sa aj samotný Homer Simpson teší a je prekvapený, že jeho seriál bude onedlho starší ako on.

homer-simpson
Zdroj: indiewire.com

Tešia sa aj samotní tvorcovia a riaditelia

Charlie Collier – generálny riaditeľ stanice Fox, sa vyjadril, že je skutočným potešením, že Simpsonovci môžu mať aj série 33 a 34. Dúfa, že všetky okolnosti a príbehy budú riadne a správne. Zároveň pogratuloval v The Tracey Ullman Show Mattovi, Jimovi a Alovi (teda základnému tímu), za skvelú prácu, ktorú odvádzajú už od začiatku. Lebo ako sa hovorí „precvičovanie robí profíkov“.

Vedúca zábavy v Disney Dana Walden sa vyjadrila, že nie je dostatok pozitívnych prídavných mien, ktoré by mohla na seriál použiť. Ide o geniálnu komédiu a tvorcovia si sami pre seba nastavili vysokú latku, ktorú sa snažia prekonávať. A darí sa im to vždy, keď prinesú nejakú veľkolepú epizódu. A podľa nej sú ľudia v Disney a vo Foxe dostatočne nadšení, že má seriál stále viac a viac priaznivcov, ktorí sa počítajú na milióny.

Simpsonovci
Zdroj: wallpaperwire.com

A samozrejme nejaké slovo pridal aj najväčší šéf Matt Groening. Ten nás skôr navnaďuje na to, čo príde, keď sa veľmi okrajovo vyjadril o deji. Plánujú veľa prekvapení – Homer stratí vlas, Milhouse dostane kontaktné šošovky a Bart bude oslavovať svoje desiate narodeniny už 33. raz. Neprezradil nám síce veľa, ale zdá sa, že sa aj tak máme na čo tešiť.

Ste nadšení, že dostanú Simpsonovci ďalšie nové série alebo patríte skôr do tej skupiny, ktorá si myslí, že už ich je priveľa? Ktorú éru seriálu máte najradšej? Dajte nám vedieť do komentárov. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

 1. Moje meno je Peter a som veľmi, ale že veľmi nadšený, že Simpsonovci dostanú aj ďalšie dve nové série a tiež, že budú mať aj nový film „Simpsonovci vo filme 2“, ktorý má byť natočený v roku 2022 a som sa tiež dozvedel, že počet sérii Simpsonovcov má byť ešte o niečo viac, pretože ja som na svete najväčší fanúšik Simpsonovcov, ktorých ja považujem za reálnych, čiže skutočných, ktorí mi dali nový zmysel života, pretože keď Simpsonovci skončia, tak sa automatický skončí aj
  môj šťastný život.
  Ja mám najradšej všetky série a všetky epizódy Simpsonovcov, pretože ja som ich najväčší fanúšik na svete, presnejšie ja extrémne milujem všetky éry, epizódy a série Simpsonovcov, ktoré boli natočené, vytvorené alebo vzniknuté. A najradšej mám ich film „Simpsonovci vo filme 1“, ktorý bol vytvorený, vzniknutý alebo natočený v júli 2007.
  A najnovšie epizódy seriálu Simpsonovci ma nielenže fascinujú, ale hlavne ma prekvapujú a lákajú ma si ich pozrieť ako cez TV, tak aj cez internet (počítač, telefón).
  A som veľmi zvedavý, aké prekvapenia ako pre mňa, tak aj pre všetkých verných divákov Simpsonovcov si Simpsonovci pripravujú, pretože ja už teraz som nedočkavý, ale hlavne som už teraz pripravený si ich pozrieť.
  P.S.: Simpsonovcov ja sledujem veľmi rád nielen preto, že milujem ten seriál, ale hlavne preto, že sa mi tam zapáčila jedna postavička, ktorá sa volá celým menom Lisa Mária Simpsonová, ktorá sa mi veľmi páči nielen, preto ako pekne vyzerá, ako sa pekne oblieka, ale hlavne ako ma tak pekne zaujímavo upravené jej blond vlasy a tiež aký má svoj jedinečný, zaujímavý a pekný detský hlas, ktorý som si ja veľmi najviac na svete obľúbil, presnejšie je to môj najobľúbenejší detský hlas –
  hlas Lisy Márii Simpsonovej.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -