Názvy epizód seriálu Rick a Morty odhalené. Čo náš čaká po zvyšok štvrtej série?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Názvy epizód seriálu Rick a Morty odhalené

Tvorcovia kultového animovaného improvizovaného seriálu nás príliš nepotešili. Po dlhších pauzách medzi sériami sa rozhodli ešte tú štvrtú rozdeliť na dve samostatné časti. Teraz nám však prezradili názvy epizód seriálu Rick a Morty pre zvyšnú polovicu série.

Už žiadne dlhšie čakanie

Na ňu vďakabohu nebudeme musieť dlho čakať, pretože sa dostane na domovský Adult Swim už 3.mája. Čo môže byť ďalej potešujúce, je fakt, že Dan Harmond – spoluautor seriálu, sľúbil, že už nás žiadne dlhšie čakanie nečaká. Vyjadril sa k tomu nasledovne:

„Myslím, že už môžem bez strachu a bezpečne povedať, že sme spravili zle, keď sme dali dlhšiu medzeru medzi sériami 3 a 4. Bolo to najdlhšie, ako sa dalo a jednoducho smiešne. Neviem, ako rýchlo to budeme robiť odteraz, ale sľubujem, že to už nikdy nebude tak dlho.“

Dodal, že museli myslieť a upraviť jednoducho príliš veľa vecí, kým sa pustili do 4. sezóny. Chybu už ale nemienia opakovať a piatu sériu píšu zároveň s tým, ako dokončujú práce na súčasnej – štvrtej. Epizódy chcú pre Adult Swim dodávať načas, aby bola spokojnosť z oboch strán. Ako sám povedal:

„Adult Swim môže povedať: ‚Toto ste spravili načas a je to super. Chcete spraviť viac namiesto pauzy?‘ A my môžeme spraviť viac. Chcem vidieť ten deň. Iba vedomie, že je to možné, ma viac motivuje. ALE – cítim sa ako nezbedný chlapec, keď meškám.“

Poslednú poznámku radšej príliš nerozoberáme a berieme ju ako klasický žart od tvorcu tohto seriálu. Radšej prejdeme na samotné názvy epizód druhej polovice štvrtej série seriálu Rick a Morty.

1. Never Ricking Morty

2. Promortyus

3. Childrick of Mort

4. The Vat of Acid Episode

5. Star Mort Return of the Jerri

Názvy epizód seriálu Rick a Morty pochádzajú síce z rôznych zdrojov, ale o ich dôveryhodnosť sa báť nemusíme. Všetky boli totiž potvrdené prostredníctvom oficálneho Twitter účtu.

V názvoch môžeme vidieť, ako je klasicky zvykom, paródie na rôzne sci-fi klasiky (či už je to Prometheus alebo Star Wars). Sme zvedaví, čo z nich tvorcovia vyťažia a aká bláznivá jazda nás čaká tento raz. V každom prípade sa to dozvieme 3. mája v epizóde Never Ricking Morty. Epizódy budú následne vychádzať týždenne.

Tešíte sa na druhú polovicu štvrtej séria Ricka a Mortyho? A čo informácia, že už nebudeme dlho čakať na epizódy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -