Seriály

Tvorca seriálu Rick and Morty prichádza s novou animovanou sériou Gloop World

Animovaný seriál Gloop World

Štúdio Quibi sa nakoniec rozhodlo a tvorcovi seriálu Rick and Morty Justinovi Roilandovi dalo zelenú. Ten sa spojí s Johnom Harvatinom IV a Ericom Townerom, aby nám priniesli ich nový výtvor Gloop World. Pripravovaná unikátna séria sleduje životy dvoch antropomorfných hmôt – Bob Roundy a Funzy. Obaja spoločne žijú vo fiktívnom vesmíre zvanom Gloop World. Diváci tak budú mať možnosť vidieť nové zaujímavé dobrodružstvo, ktoré sa zmení na niečo nepredvídateľne vtipné.

Seriál bude produkovať štúdio Stoopid Buddy Stoodios, ktoré už v minulosti spolupracovalo s tými najtalentovanejšími tvorcami animovaných seriálov. Do dnešného dňa vytvorili televízne hity ako napríklad držiteľa ocenenia Emmy za seriál Robot Chicken. Naposledy štúdio pracovalo na Hulu seriáli Crossing Swords, ktorý sa taktiež stal obľúbencom širokej verejnosti.

Na akých seriáloch pracuje tvorca Justin Roiland?

Roiland má dlhoročné skúsenosti s tvorbou krátkych a vtipných seriálov. Na jeho zozname sa taktiež nachádza aj niekoľko temných a morbídnych kúskov. Momentálne sa môžu diváci tešiť 4. sérii seriálu Rick and Morty, ktorá opäť nesklamala.

Na zozname jeho tvorby sa vyskytuje aj animovaný seriál Solar Opposites, ktorého premiéra je naplánovaná na rok 2020. To však nič nemení na fakte, že po seriáli Gloop World túži už dlhých 7 rokov a odjakživa to bol jeho vysnívaný projekt.

Gloop World je mojim snom, ktorý sa snažím vytvoriť už dlhých sedem rokov. Uvidíte animovanú hmotu s tajomným a divným svetom. Nechýbajú ani skutočne vtipné charaktery. Snažili sme sa o to, aby mala naša animácia hmoty niečo výnimočné. Chcem, aby ste boli s týmito postavami tak blízko, že sa ich budete chcieť dotknúť. Nemôžem sa dočkať, až sa s touto podivnou hlúposťou podelím s celým svetom.”

Gloop World má jednoznačne potenciál stať sa ďalším úspešným animovaným hitom plný vtipných situácií. Ak bude príbeh tak šialený ako pri seriáli Rick and Morty, máme sa na čo tešiť. Predsa len, hranice predstavivosti niekedy nepoznajú hraníc a pri takomto šialenom nápade budú mať tvorcovia neobmedzené možnosti vyblázniť sa. Produkcia seriálu by sa mala začať v roku 2020.

Pozdáva sa vám takýto nápad a dáte seriálu Gloop World šancu? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: screenrant.com

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Seriály

  Druhá séria Altered Carbon od Netflixu spoznala svoj dátum vydania. V akom tele sa vráti Takeshi Kovacs?

  Seriály

  Zavedie nás seriál Loki opäť do minulosti po udalostiach filmu Avengers?

  Seriály

  Objaví sa hviezda Game of Thrones Kristofer Hivju v seriáli Zaklínač od Netflixu?

  Seriály

  Ktorý obľúbený herec sa možno ukáže v prípadnej tretej sérii seriálu The Boys?

  Pridaj komentár