Prvá ukážka na 7. sériu Ricka a Mortyho je hudobnou montážou, v ktorej lovia rôzne verzie Ricka

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ukážka na 7. sériu Rick a Morty

Obľúbený, dnes už kultový sci-fi animák pre dospelých, sa napriek predošlým problémom dostaví na Adult Swim aj tento rok. Oficiálny účet na sociálnych sieťach nám zatiaľ avizuje, že príde na jeseň a presný dátum zverejnia budúci týždeň. Medzitým však prichádza prvá ukážka na 7. sériu seriálu Rick a Morty.

Tá je, značne netradične, hudobnou montážou štylizovanou do skladby „Bullet with Butterfly Wings“ od Smashing Pumpkins. Tá sa sústreďuje na geniálneho vedca Ricka Sancheza a jeho tragickú minulosť, tak ako sme ju mohli vidieť na začiatku tretej série. Následne vidíme ďalší zostrih niekoľkých známych záberov, v ktorých loví iné verzie samého seba.

Rick Sanchez loví verzie samého seba

Takto sa video šikovne vyhýba najväčšiemu problému, ktorý seriál postretol. Jeden z jeho tvorcov, Justin Roiland, čelil niekoľkým obvineniam (za domáce násilie a väznenie osoby proti jej vôli) a tak bol so seriálu vyhodený. Oprate tak naplno prebral jeho spolutvorca Dan Harmon, museli byť však vymenené hlasy postáv, vrátane primárnych dvoch, keďže ich Roiland daboval.

Ku koncu však dostávame aj nové zábery a vidíme Sancheza s jeho vnukom v akomsi bunkri či podzemnom laboratóriu. Tu nachádza vo viacerých multiverzách nespočetné množstvo iných variantov a jasne dáva najavo, že sa nenechá zničiť Evil Rickom a.k.a. Rickom Prime.

7. séria rick a morty
Zdroj: dexerto.com

Evil Rick ho nezničí, postaví sa svojmu nemesis!

Spoločne budú pracovať. Oni dvaja, Rick a Morty, budú v siedmej sérii loviť jeho nemesis! Dostávame tak možnosť počuť aj nové hlasy, ktoré sú na nerozoznanie od tých pôvodných. Samozrejme ale nebudú chýbať ani iné stálice seriálu, ktorými sú Chris ParnellSpencer Grammer alebo Sarah Chalke.

Je teda jasné, kam nás čierna sci-fi animovaná komédia pre dospelých zavedie tentoraz. Dobrodružstvá nekončia ani po 10 rokoch a túto jeseň tiež nezostaneme bez dávky našej zábavy. Počet epizód ešte tiež nepoznáme, je však nepravdepodobné, že by opustili svoj zaužívaný štandard desiatich. Tak len počkať týždeň na dátum vydania…

Páčila sa vám ukážka na 7. sériu animáku Rick a Morty? Ste zvedaví, ako bude vedec loviť zlé verzie samého seba? Myslíte si, že sa konečne postaví svojmu nemesis? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -