Bruce Campbell v podstate potvrdil svoje cameo vo filme Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bruce Campbell vo filme Doctor Strange 2

Sam Raimi režíruje jeden z ďalších veľkých chystaných filmov od Marvelu. Mnoho fanúšikov sa spytovalo, či tam nebude chýbať aj jeho obľúbený herec a spolupracovník. A teraz v tom máme o niečo jasnejšie. Bruce Campbell v podstate potvrdil svoje cameo vo filme Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Jeho priaznivci sa už skôr dozvedeli, že sa zdržiaval v Londýne. Na svoje sociálne siete uverejnil časozberné video jednej z najviac rušných križovatiek hlavného mesta Spojeného kráľovstva. Nepovedal ale prečo je v meste a tak sa hneď spustili špekulácie o tom, že je na pľaci filmu Doctor Strange, ktorý sa tam práve natáča. A jeho najnovší príspevok by to potvrdzoval.

Nejasný odkaz, ktorý ale pre skalných fanúšikov veľa znamená

Na svojom Twitteri zverejnil obrátok Londýna, ku ktorému dal zaujímavý popis. Uvádza v ňom, že bola bomba robiť v tom konkrétnom meste, s konkrétnym režisérom na konkrétnom filme a s konkrétnym hercom. Informácia by sa mohla zdať na prvý pohľad až príliš nejasná, fanúšikom Campbella to ale hovorí niečo iné.

Nie je pre neho totiž konkrétnejší režisér ako Sam Raimi. Už pred dekádami so totiž vzájomne naštartovali kariéry, keď spolu vytvorili film Evil Dead (k nám sa v tom čase dostal pod názvom Lesný duch) s komickými pokračovaniami. Odvtedy sa objavuje vo veľa jeho filmoch a výnimkou nebol predtým ani Marvel. Tvorca totiž pripravil pôvodnú trilógiu so Spider-Manom a herec nechýbal ani v jednom z troch filmov.

Evil Dead
Zdroj: syfy.com

Komické vsuvky vo viacerých filmoch

Išlo o rozličné charaktery s rôznymi komickými vsuvkami. Campbell sa dokonca objavil aj v Raimiho filme Cesta do krajiny Oz a to aj napriek tomu, že mal plné ruky práce so seriálom Ash vs Evil Dead. A teraz sa očividne Bruce Campbell objaví aj vo filme Doctor Strange 2. S tým, že sa nám tam otvárajú multiverzá, to dáva zmysel.

A práve tento fakt im dáva obrovskú škálu možností. Herec sa môže objaviť ako prakticky KTOKOĽVEK. Môže to byť nejaká vtipná postava z Marvel komiksov, či odkaz na jeho predošlé cameo v Spider-Man filmoch. Ak sa totiž vracia Alfred Molina, tak prečo by sa nemohla vrátiť aj niektorá z menších nedôležitých postavičiek len na pobavenie.

bruce campbell spider-man
Zdroj: superherohype.com

Odkazy vo vnútri vtipov a vtipy vo vnútri odkazov

Aby ste mali prehľad. Napríklad v druhej časti trilógie sa ukázal ako uvádzač na čarodejníckej šou, kedy hovoril o tom, že „pomáha udržiavať ilúziu“. To bol milý odkaz na to, že s režisérom zvažovali, že sa ukáže ako záporák Mysterio v pripravovanej štvrtej časti, ktorá bohužiaľ nikdy nevznikla. Ale šanca, že by sa mohol ukázať aj takýmto spôsobom a poriadne nás pobaviť a zamotať, tam stále je.

Dokonca pri univerze nie je vylúčené ani to, že by sa ukázal v najviac ikonickej roli Asha Williamsa. Ale určite by sme nestavili veľa na to, že by sa svet Evil Dead prenášal aj do MCU. Ale s tým ako sa Ash prepadával cez reality, by to nemuselo byť úplne mimo misu. Ale nenecháme sa až príliš unášať.

ash williams
Zdroj: denofgeek.com

K rozšírenému hereckému obsadeniu teda pribudol aj Campbell

V každom prípade nás herec navnaďoval už od úplného začiatku. Keď sa dozvedel, že sa chystá pokračovanie filmu, tak takmer okamžite uverejnil tweet, ktorý hovoril o tom, že by sa musel nájsť niekto, kto by potrápil talentovaného Doctora. Narážal vtipne na to, že by mal byť obsadený ako hlavný záporák. Ale nakoľko sme jeho meno medzi najväčšími hviezdami nevideli, tak sa budeme musieť spoliehať iba na to cameo.

Ako to bude uvidíme počas marca budúceho roka, kedy má film oficiálne vyjsť. Okrem hlavnej role Benedicta Cumberbatcha tam uvidíme aj jeho ďalších spoločníkov, Benedicta Wonga či Chiwetela Ejioforta. Novou tvárou bude Miss America, ktorú si zahrá Xochitl Gomez. Veľkým ťahákom je aj to, že sa objaví Elizabeth Olsen ako Wanda Maximoff. Udalosti jej seriálu WandaVision teda budú smerovať aj k tejto snímke. No, a ako sme sa teraz dozvedeli, k obsadeniu sa aspoň v malom pridá aj Bruce Campbell.

Ste radi, že sa aj Bruce Campbell objaví vo filme Doctor Strange in the Multiverse of Madness? Aké si myslíte, že by mohlo byť jeho cameo? V komentároch nám dajte vedieť, čo si myslíte.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -