Poznáme oficiálny názov tretieho Spider-Mana s Tomom Hollandom. Tradične obsahuje aj slovo Home

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Oficiálny názov filmu Spider-Man 3

Spider-Man patrí k najobľúbenejším superhrdinom na Zemi. Svoje o tom hovoria aj tri filmové série, pričom posledná sa tento rok rozrastie o nový film. Názov tohto filmu nám predstavil predstaviteľ hlavnej postavy Tom Holland spolu s ďalšími hercami cez video, ktoré pridal na svoj instagramový účet. Vďaka tomu sme sa dozvedeli oficiálny názov nového filmu Spider-Man 3.

Prvý film z tejto série niesol názov Spider-Man: Homecoming (Návrat domov). Sám o sebe názov nie je zvláštny a celkom vystihoval aj to, o čom film bol. Zvláštnosť mu pridal až názov druhého filmu, ktorý bol Spider-Man: Far From Home (Ďaleko od domova), ktorý sa ale tiež hodil k deju filmu. V oboch názvoch filmov sa nachádzalo slovo Home a tak sa očakávalo, že sa bude nachádzať aj v názve tretieho filmu.

Spider-Man: No Way Home

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tom Holland (@tomholland2013)

Dnes sme sa dočkali od hlavných hercov niekoľko nepravých názvov filmu, no nakoniec nám Tom Holland odhalil ten pravý cez video, ktoré môžete vidieť vyššie. Tvorcovia a herci šikovne využili Tomovu povesť a konkrétne to, ako nedokáže udržať žiadne tajomstvá a všetko omylom prezradí. Vo videu nám oficiálny názov „náhodou“ ukázal a my teraz vieme, že je to Spider-Man: No Way Home.

Preložiť by sme to voľne vedeli ako „v žiadnom prípade domov“ alebo ako „žiadna cesta domov“. To celkom dáva zmysel, keďže Peter Parker bude musieť riešiť svoju odhalenú identitu, čo bude zrejme znamenať to, že sa bude od domova a svojich blízkych držať ďalej, a jeho cesta naspäť do normálneho života (domov) bude ťažká alebo až úplne nemožná.

Spider-Man No Way Home
Zdroj: theverge.com

Názov filmu bol odhalený aj z toho dôvodu, že Tomovi Hollandovi čoskoro vyjde nový film Cherry a mnoho ľudí sa ho počas rôznych rozhovorov pýtalo aj práve na pripravovaný Marvel film o Spider-Manovi. A keďže zrejme nechceli riskovať náhodné odhalenie názvu filmu, odhalili ho touto cestou, za čo sme my fanúšikovia MCU veľmi vďační a určite nás to potešilo.

Čaká nás mnoho známych postáv

Názov filmu je oficiálne odhalený, teraz nám už treba počkať len na trailer a nakoniec na celý film. V tomto filme sa môžeme tešiť na mnoho známych postáv, ktoré by sme tam možno ani veľmi nečakali. S určitosťou vieme to, že tam bude Peter Parker (Tom Holland), MJ (Zendaya), Ned (Jacob Batalon), teta May (Marisa Tomei) a Doctor Strange (Benedict Cumberbatch).

Spider-Man 3 MCU
Zdroj: disney.com

Okrem nich by sme mali vidieť aj postavy, ktoré poznáme z úplne prvej Spider-Man trilógie, ktorú režíroval Sam Raimi, a zo série The Amazing Spider-Man. Dokonca tieto postavy majú hrať aj tí istí herci. Reč je hlavne o dvoch postavách, a to o Doctorovi Octopusovi (Alfred Molina) a Electrovi (Jamie Foxx), o ktorých sa dá povedať, že boli stopercentne potvrdení.

Máme tu potom aj ďalších dvoch Spider-Manov (Tobeyho Maguira a Andrewa Garfielda), Daredevila (Charlie Cox) alebo Wandu Maximoff (Elizabeth Olsen). Tieto posledné postavy sú ale nepotvrdené, avšak neprekvapilo by nás, ak by sme ich vo filme videli. Očakávať môžeme zrejme aj vianočnú tematiku, keďže Spider-Man: No Way Home bude mať premiéru 17. decembra 2021.

Čo hovoríte na oficiálny názov tretieho Spider-Mana? O čom podľa vás tento film bude a koho každého v ňom uvidíme? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -