Tobey Maguire a Andrew Garfield nebudú vo filme Spider-Man 3, tvrdí Tom Holland

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Neveríme mu ani nos medzi očami. Predstaviteľ pavúčieho muža Tom Holland v nedávnom rozhovore vyvrátil, že sa Tobey Maguire a Andrew Garfield ukážu vo filme Spider-Man 3. Pokiaľ nežijete pod kameňom, tak ste zrejme počuli o nabitom hereckom obsadení tretej časti. Potenciálne otvorenie multiverza prinesie staré známe postavy z predchádzajúcich filmových sérií o Peterovi Parkerovi.

Potvrdený bol Alfred Molina ako Doctor Octopus, takisto Jamie Foxx ako Electro. Nepodložené správy nás dokonca informovali o návrate predošlých Spider-Manov a ich polovičiek, Mary Jane Watson (Kirsten Dunst) a Gwen Stacy (Emma Stone). Vidieť na plátne všetkých troch Spider-Manov, bok po boku, by bolo splneným snom fanúšikov.

Spider-Man 3 Sony
Zdroj: buzz-plus.com

Tobey Maguire a Andrew Garfield nie sú v Spider-Man 3

Radosť nám prekazil Tom Holland, ktorý sa na margo tejto témy vyjadril v rozhovore pre magazín Esquire. Herec tvrdí, že Maguire a Garfield vo filme určite nie sú. Dodal, že pokiaľ mu tieto informácie neboli zatajené, tak neexistuje možnosť, že si po jeho boku zahrajú starí Spider-Mani. Prečítajte si celé jeho vyjadrenie:

„Nie, nie, v tomto filme sa neobjavia. Pokiaľ teda predo mnou nezatajili masívnu informáciu, ktorá je pre mňa príliš veľkým tajomstvom na to, aby mi ju nechali. Ale zatiaľ nie. Bude to pokračovanie filmov o Spider-Manovi, ktoré sme točili.“

Zneisťuje nás aj jeho predchádzajúce vyjadrenie o tom, že pozná všetky spoilery týkajúce sa filmu Spider-Man 3. A takáto informácia je až príliš veľkým sústom na to, aby mu ju dokázali zatajiť. Aj napriek týmto skutočnostiam jeho vyjadreniu neveríme, respektíve existujú tri možné východiská.

 • Tom Holland hovorí pravdu. Čo ak naozaj filmový mediálny svet, vrátane nás, nafúkol bublinu, ktorá vznikla z falošných správ? Možné to je, avšak pripustiť si to nechceme. Každopádne sa treba pripraviť na to, že stále môže ísť o bežné pokračovanie predchádzajúcich filmov.
 • Tom Holland klame. Môže jednoducho hrať návnadu a zneistiť divákov v tom, že sa dvojica vo filme naozaj objaví. Nebolo by to prvýkrát, čo nás herci v rozhovoroch, alebo dokonca samotné trailery na Marvel filmy klamali.
 • Tom Holland je sám stratený. Tejto možnosti veríme najviac. Ako herec potvrdil, sám si je neistý smerom, ktorým film Spider-Man 3 aktuálne smeruje. Podľa jeho slov ho Marvel často kŕmi falošnými informáciami a prezrádzajú mu len to potrebné. Holland je predsa neslávne známy tým, že v rozhovoroch rád prezrádza spoilery.

„Robia to stále. Počas pohrebnej scény Roberta Downey Jr. v [Endgame] som mal celý čas dojem, že to bola svadba. Som si stopercentne istý, že ma stále podvádzajú.“

Spider-Man 3
Zdroj: thedirect.com

Film má stále čo ukázať

Nádej nám dáva aspoň pár dní stará nepodložená správa. Vodič donáškovej služby DoorDash v Atlante tvrdí, že si jeho donášku neobjednal nikto iný ako Andrew Garfield. Zaujímavé je to kvôli tomu, že natáčanie filmu Spider-Man 3 práve prebieha v Atlante.

Koniec koncov, zatiaľ nepomenovaný film Spider-Man 3 ponúkne aj iné postavy. Objaví sa napríklad Benedict Cumberbatch, ktorý by ako Doctor Strange mohol otvoriť dvere do iných svetov. Na pľaci bol údajne zahliadnutý aj herec Charlie Cox ako Daredevil a v neposlednom rade Willem Dafoe ako záporák Green Goblin.

Poďme si teda zhrnúť aké postavy zo starých filmov údajne chystajú návrat do MCU:

 • J. K. Simmons ako J. Jonah Jameson
 • Jamie Foxx ako Max Dillon/Electro
 • Alfred Molina ako Otto Octavius/Doctor Octopus
 • Tobey Maguire ako Peter Parker/Spider-Man
 • Andrew Garfield ako Peter Parker/Spider-Man
 • Kirsten Dunst ako Mary Jane Watson
 • Emma Stone ako Gwen Stacy
 • Charlie Cox ako Matt Murdock/Daredevil
 • Willem Dafoe ako Norman Osborn/Green Goblin

Celá pravda bude odhalená až 17. decembra 2021, na kedy je naplánovaná premiéra. Teda v prípade, že sa nedočkáme ďalších odkladov…

Myslíte si, že sa Tobey Maguire a Andrew Garfield objavia vo filme Spider-Man 3? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: screenrant.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -