Nový Blade v MCU nebude pre dospelých, Deadpool teda zostáva jedinou výnimkou

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Blade reboot s hodnotením PG-13

Blade reboot bude očividne menším krvákom, ako keď sme tohto lovca upírov videli prvý raz. Vtedy ho stvárnil Wesley Snipes a práve takto je pre mnohých postava vpísaná do pamäte. Takto bola prichystaná celá trilógia, ktorá sa skončila v roku v roku 2004 nie až tak pozitívne prijatým titulom Blade Trinity.

Poloupír má ale očividne stále miesto v MCU, pretože sa o ňom chystá ďalší film. Hlavnú úlohu si zahrá Mahershala Ali. Plne tak prevezme stvárnenie postavy. Mnoho fanúšikov si prialo, aby film dostal hodnotenie R a tak sme mohli vidieť striekajúcu krv a veľa posekaných nemŕtvych. Túto správu nám ale vyvrátil samotný Kevin Feige.

blade wesley snipes
Zdroj: thenational.ae

Jediný naplno krvavý je Deadpool

Šéf Marvelu počas jednej z Disney udalostí vystúpil a povedal, že Deadpool je jediným chystaným filmom s daným hodnotením. Zároveň potvrdil, že nič iné, čo je v príprave, nebude mať takéto hodnotenie. A keďže je práve v príprave aj Blade, vzťahuje sa to aj na tento projekt. Feige na spomínanej udalosti vyslovene povedal:

„Deadpool sa už sám definoval ako samostatný žáner a samostatné hodnotenie. A nakoľko už sa na ňom začalo pracovať, tak sme si povedali, že sa nemôžeme zahrávať s tým, ako vyzerá a ako je vedený. Ale ešte sme nenašli iný príbeh alebo príbehovú líniu postavy, ktorá by sa nedala odrozprávať s hodnotením PG-13. V ničom nám to zatiaľ nebránilo a preto plánujeme pokračovať v podobnej tónine a s podobnými hodnoteniami.“

Informácia môže sklamať mnoho fanúšikov, ale čo sa dá robiť. Koniec koncov, Feige má pravdu. Žiaden z ich príbehov doteraz nebol ochudobnený kvôli hodnoteniu od 13 rokov. Ale pri lovcovi upírov by to mohlo byť predsa len iné. Tak si poďme radšej povedať, čo o filme doposiaľ vieme.

O chystanom filme máme iba málo informácií

Vieme, že o scenár sa postará Stacy Osei-Kuffour, ktorá napísala televíznych Watchmenov. Blade reboot zatiaľ prezentuje pod celým titulom Blade, the Vampire Slayer, teda Blade, lovec upírov. Robia to zrejme preto, aby sa odlíšili od pôvodnej trilógie, ktorú sme spomínali. Viacero priaznivcov na internete sa smeje, že je názov až príliš podobný istej lovkyni z iného seriálu z 90. rokov.

deadpool vs blade
Zdroj: pinterest.com

V trilógii zo začiatku milénia si zahral postavu Wesley Snipes. Ten už síce Bladea hrať nebude, ale nie je vylúčené, že by sa vo filme mohol objaviť. V nedávnom rozhovore pre jeden filmový portál uviedol, že „jeden nikdy nevie“. Je otvorený tomu, že by si niekoho zahral a preto by sme mohli vidieť aspoň malé cameo. Zatiaľ však nebol nijako spojený s projektom, ale novému hercovi v hlavnej roli aspoň poprial všetko dobré.

Do ktorej MCU fázy bude spadať?

Bohužiaľ ale ešte nevieme ani o režisérovi, ani o tom, kedy film vyjde. Nedali nám žiaden dátum a nevieme ani kedy začne produkcia. Uvidíme do ktorej fázy vôbec bude spadať. Momentálne Marvel naplno rozbehol štvrtú a to netradične seriálom, WandaVision. O televízny obsah tento rok teda rozhodne núdza nebude.

Blade dátum vydania
Zdroj: wallpapersden.com

Okrem toho by sme si konečne mohli pozrieť aj jeden z chystaných filmov, Black Widow. Snáď sa nám to podarí a budeme si ju môcť vychutnať aj na veľkých plátnach. A podstatne neskôr v tomto roku má prísť aj nový veľkolepý film Eternals. Okrem toho nám zostáva iba čakať a sledovať každú malú novinku, ktorá k nám príde.

Myslíte si, že Blade reboot bude rovnako kvalitný aj s hodnotením pre mladšie publikum, alebo by ste dali prednosť krvavej klasike? Dajte nám vedieť v komentároch váš názor.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -