Je veľká možnosť, že James Gunn bude spolupracovať s Margot Robbie na ďalšom Harley Quinn filme

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

James Gunn a Margot Robbie pri ďalšej spolupráci?

Začína to vyzerať tak, že James Gunn a Margot Robbie nebudú spolu pracovať naposledy. Momentálne spolupracujú na novej verzii The Suicide Squad, ktorú on režíruje. Ona tam samozrejme hrá jednu z hlavných úloh, nekonvenčnú a obľúbeno šialenú Harley Quinn.

Zdá sa, že Gunn by si aj popri nabitom rozvrhu vedel predstaviť aj ďalšie projekty pre DC. Momentálne totiž dokončuje seriál Peacemaker a okrem jednej tímovky sa vrátil aj k svojej srdcovke od Marvelu. Hovorím samozrejme o tretích Strážcoch Galaxie.

hodnotenie The Suicide Squad
Zdroj: insider.com, movieleatherjackets.com

Pravdepodobnosť je vďaka jeho odpovediam na Instagrame

Tvorca si dal na svojom Instagrame chvíľku, aby sa ho fanúšikovia mohli spýtať otázky. On na ne odpovedal a samozrejme by to nebol James Gunn, ak by poriadne nepotrápil alebo si nevystrelil zo svojich priaznivcov. Avšak pár odpovedí bolo skutočne zaujímavých. Napríklad dostal otázku, či sa chystá aj na ďalšie DC filmy. Na to odpovedal pomerne neurčite a prebudil našu zvedavosť:

„Možno trošku. Jedným prstom som sa do toho namočil.“

Neposkytol ohľadom toho žiadne ďalšie detaily, ale zaujala nás aj ďalšia z odpovedí. Tá sa totiž priamo pýtala na to, či chce aj v budúcnosti pracovať s Margot Robbie ako Harley Quinn. Na to odpovedal:

„Margot a ja sme sa o tomto práve nedávno bavili! Ale musíme počkať a uvidíme, čo sa stane.“

Ľudia na internete odpovede hneď spojili

Samé o sebe by odpovede samozrejme boli iba plané a bez zmyslu. Ale ak si ich akosi dáme dokopy, vyzerá tak, že by aj naďalej mohli spolupracovať. Ak by to však bola realita, tak nemôžeme čakať, že by sa to stalo kedykoľvek v dohľadnom čase, museli by sme si na to zrejme poriadne počkať.

Ak však už aspoň to, že James Gunn a Margot Robbie môžu spolupracovať aj v budúcnosti, visí vo vzduchu, tak je to správa, ktorá získala našu pozornosť. Budeme sledovať vývoj situácie aj naďalej. Svet by určite nemal problém s tým ak by sme uvideli aj ďalší Harley Quinn film, ba o to viac, že by za ním stál práve tento režisér.

Páčila by sa vám ďalšia spolupráca Jamesa Gunna a Margot Robbie na Harley Quinn filme? Už sa neviete dočkať jeho vízie Suicide Squad? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -