20 James Bond filmov sa bude dať pozerať úplne zadarmo. Kde ich nájdeme?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

James Bond na YouTube

Pre fanúšikov agenta 007, ktorí ešte nevlastnia digitálne kópie filmov a toto je práve ich obľúbený spôsob pozerania, prichádza dobrá správa. 20 filmov zo série sa bude dať pozerať zdarma. James Bond séria totiž prichádza na YouTube. MGM, pod ktorého hlavičku patria, sa rozhodlo odstrániť spoplatnenie na väčšine snímok.

Všetky filmy sa teda dajú plne legálne streamovať online. Jediné, čo vám na to stačí je, ako vždy, stabilné internetové pripojenie. Pozerať budeme môcť všetko od Dr.No po Dnes neumieraj. Ako dlho, to zatiaľ ešte nevieme, lebo ako nie sú večné diamanty, tak iste nebude ani toto zvýhodnenie.

james bond diamanty
Zdroj: denofgeek.com

Vo výbere nájdeme 20 filmov

Výber filmov teda činí Dr. No, Srdečné pozdravy z Ruska, Goldfinger, Thunderball, Žiješ len dvakrát, V tajných službách jej veličenstva, Diamanty sú večné, Ži a nechaj zomrieť, Muž so zlatou zbraňou, Agent, ktorý ma miloval, Moonraker, Len pre tvoje oči, Chobotnička, Vyhliadka na vraždu, Dych života, Povolenie zabíjať, Zlaté oko, Zajtrajšok nikdy nezomiera, Jeden svet nestačí a Dnes neumieraj.

Je tam teda kompletný výber od začiatkov so Seannom Connerym, cez Georga Lazenbyho, Rogera Moora, Timothyho Daltona až po Pierca Brosnana. Vidieť môžeme aj to, že sa tam nenachádzajú posledné štyri filmy, v ktorom agenta s povolením zabíjať stvárnil Daniel Craig. Nimi sú Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall a Spectre.

Zdroj: wotzup.ng

Craig sa má objaviť ešte v poslednom svojom bondovskom filme, priamom pokračovaní Spectre, ktoré nesie názov Nie je čas zomrieť. Ako nepriateľ sa mu postaví Rami Malek, ktorého si môžeme vybaviť ako Freddieho Mercuryho z filmu Bohemian Rhapsody. Film mal doraziť do kín tento rok, avšak kvôli viacerým odsunom je momentálne naplánovaný na apríl 2021 (zatiaľ).

Zosnulý Sean Connery naštartoval poriadny fenomén

Sprístupnenie filmov je podľa vyjadrení spoločnosti aj akousi poctou hercovi, ktorý celú sériu naštartoval. V roku 1962 si v prvom filme zahral Sean Connery a ikonickejšieho Bonda snáď nenájdeme. Predstaviteľ role podľa diela Iana Fleminga nás totiž pred niekoľkými týždňami opustil. Ale toto je určite jedna z najväčších zásluh, keď naštartoval sériu, ktorá trvá už takmer 60 rokov, má 24 filmov (s 25. na ceste) a zarobila viac ako $7 miliárd po celom svete.

zaujímavé fakty o osobnostiach
Zdroj: oversixty.com.au

James Bond filmy na YouTube ale prichádzajú s miernym háčikom. Ako poznáme od tejto služby, nájdeme na nej reklamy na propagovanie obsahu. To nebude výnimkou ani pri sledovaní týchto kúskov. Ale je to znesiteľná výmena za to, že nemusíte nič platiť. Služba je navyše zatiaľ dostupná len pre amerických divákov, mala by sa však rozšíriť aj pre ostatné krajiny. A v poslednom rade zostáva samotný fakt, že nevieme ako dlho snímky MGM na platforme udrží.

Ako ste na tom vy? Vrhnete sa do pozerania James Bond filmov na YouTube ak budú dostupné aj u nás? Dáte si prípadne hneď maratón? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -