CINEMAX bude otvárať svoje kiná. Kedy sa toho dočkáme a čo si pozrieme?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

CINEMAX otvorí kiná

Prinášame skvelú správu pre všetkých nadšencov veľkého plátna, špičkového zvuku a moderných technológií pri sledovaní filmov. Najväčšia sieť CINEMAX konečne znova otvorí svoje kiná. Vychutnať si tak budeme môcť filmy vo veľkom štýle. Sľubujú totiž, že okrem predtým vydaných filmov dostaneme aj očakávané novinky.

Otvárať sa bude od budúceho štvrtka, teda 10. decembra. Predpredaj a online rezerváciu vstupeniek plánujú rozbehnúť začiatkom toho týždňa. Vtedy nás informujú aj o programe a ukážu nám, na čo sa máme nachystať. Otvorí sa všetkých 13 prevádzok na území Slovenska, dočkáme sa teda IMAX sály v bratislavskom Bory Mall a viac-sálových kín v Nitre, Banskej Bystrici či Poprade.

Lístky sa budú dať kúpiť od pondelka

O tom, či sa budú dať využiť lístky, ktoré majú platnosť do konca roka, nás tiež ešte informujú. V každom prípade nezabudnite už teraz dať vedieť svojim kamarátom a začnite si s nimi plánovať termín. Predpokladáme, že vstupenky (zvlášť s obmedzením na 50% kapacitu) sa budú veľmi rýchlo míňať.

A čo to ešte pre všetkých znamená? Ak sledujete náš portál pravidelne tak viete, že budeme medzi prvými krajinami, v ktorých sa uvedie film Wonder Woman 1984 do kín. Bude sa u nás premietať tiež vo štvrtok (ako to je na premiéry zvykom), 17. decembra. Teda len týždeň po tom, čo bude CINEMAX späť!

Wonder Woman 1984 medzinárodné dátumy
Zdroj: collider.com

Uvidíme teda Wonder Woman 1984?

Takže to, že CINEMAX otvorí kiná, s najväčšou pravdepodobnosťou znamená, že uvidíme aj túto očakávanú pecku od DC. Musíme si však samozrejme počkať, kým nám to oficiálne potvrdia. Rovnako budeme sledovať aj ich ostatné oznámenia a poctivo vás o nich informovať. Zatiaľ sa pripravte na lov lístkov, a keď už budete ich vlastníkmi, stačí sa nechať viesť oficiálnymi slovami siete: „Pohodlne sa usaďte, ZAČÍNAME.“

Čo hovoríte na správu, že CINEMAX otvára svoje kiná? Tešíte sa rovnako ako my? Zájdete si ešte do konca roka na nejaký film? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: facebook.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -