KináKino premiéry

rewindWEEK: Tie nádherné výšky aj v IMAXe

ko býva zvykom, každý štvrtok nám prinášajú distribútori do kín nové filmy. Tento týždeň sa opäť tento cyklus zopakuje a my sa môžeme tešiť na krásnu dávku napätia, výstrelov z braní ale aj policajných scén.

Sicario

Sicario

Na lane

Na lane

Nemilosrdní

Nemilosrdní

 

 

 

 

 

 

 

Tento týždeň sme pre Vás spomedzi filmov vybrali novinku s názvom NA LANE.

Osobne sa teším iba na jeden z týchto filmov najviac a to je “Na lane” (The Walk). Je ale celkom divné že sa na tento film teším nakoľko som ho pred týždňom už videl. No bohužiaľ neodpustím si to. Na tento počin som čakal veľmi dlho, pozrel som si niekoľko krát trailer, a očakával som že to bude skôr depresívna záležitosť. No hneď počas prvých 20 minút vo filme som zistil že to tak nebude. Sen mladého muža ktorý sa chce živiť jednou jedinou vecou a to bavením svojho okolia.Ale nebudem Vám toho toľko spoilovať, nakoľko by som Vás ubral o skvelý zážitok. Dokonca si tento film môžete vychutnať v IMAX 3D čo teda ten spomínaný zážitok len zlepší.

Ak ste si nič nevybrali tento týždeň, nesmúťte. Budúci týždeň majú pre Vás kiná pripravené jeden skvelý fantasy horror, ale aj veľa iného.

Dominik Boskovič
About author

Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015
  Related posts
  Kino premiéry

  Jumanji sa po dvoch rokoch vracia do kín - KINO PREMIÉRY #50 (2019)

  Kino premiéry

  Čaká nás týždeň plný dobrej komédie - KINO PREMIÉRY #48 (2019)

  Kino premiéry

  Nadupaný kinotýždeň plný výborných filmov - KINO PREMIÉRY #46 (2019)

  KináTržby v kinách

  Joker je najlepšie zarábajúca komiksovka v histórii. Prekonal aj Avengers: Endgame

  Pridaj komentár