v ,

rewindWeek: Purpurový vrch a duchovia?

Purpurový vrch v podaní Del Tora
Purpurový vrch v podaní Del Tora

j tento týždeň si môžete vo vašom kine vychutnať novinky ktoré dorazili tento štvrtok do našich kín. Medzi nimi tento krát nájdeme romantický horor, príbeh o tom ako to funguje v športe ale aj ďalšiu animovanú rozprávku pre našich najmenších.

Žmurko Bill
Žmurko Bill
THE PROGRAM: Pád Legendy
THE PROGRAM: Pád Legendy
Purpurový Vrch
Purpurový Vrch

 

 

 

 

 

 

 

Purpurový vrch je film ktorý ničím neohúri ale zase ani ničím neurazí… Osobne som sa netešil na tento film ani tak kvôli Del Torovi ale skôr kvôli jednému z hlavných postáv a to Tomovi Hiddlestonovi. Samozrejme Tom ako inak nesklamal. Videli ste od neho to čo sa aj od neho očakávalo. Taktiež naše dve slečny – Mia Wasikowska a Jessica Chastain ktoré stvárňovali Tomovu manželku a sestru, v konečnom dôsledku nesklamali.

Príbeh by som ohodnotil síce ako mysteriózny ale presne ste vedeli kedy sa čo v dejovej línii odhalí. Taktiež nie úplne skvele vytvorené strašidelné scény, lebo ako inak presne ste vedeli kedy takáto scéna prichádza.  Spracovanie po vizuálnej stránke bolo jedno z vecí čo tomuto filmu pridalo šmrnc a neskončilo to fiaskom. Jedno je ale isté. Určite sa oplatí si ísť pozrieť tento Torov film do kina.

Veď predsa už čoskoro tu máme ten halloween, tak treba sa naladiť trošku na strašidelnú atmosféru. Dajte nám vedieť do komentárov ktorý z týchto troch filmov Vás oslovil najviac. Vidíme sa už o týždeň… Môžete sa tešiť na poslednú dávku “strašidelnej” ságy Paranormal Activity.

Čo si o článku myslíte?

Napísal Dominik Boskovič

Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie.
Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

Roky v redakciíČlen redakcieOverený používateľ

Pridaj komentár