KináKino premiéry

rewindWEEK: Husia koža… Ten pocit poznáte!

päť ďalší októbrový týždeň je tu a sním prichádza posledná várka Halloweenskej nádielky, ale aj skvelá komédia, či ďalší český film. Tento krát sme pre Vás vybrali túto trojicu filmov v ktorej podla nás bude viesť film Husia Koža a Fakjú pán profesor 2.

Celebrity s. r. o.

Celebrity s. r. o.

Fakjú pán profesor 2

Fakjú pán profesor 2

Husia koža

Husia koža

Tento krát vám odporučím skvelú “horor” komédiu  (Husia koža) v podaní režiséra Roba Lettermana ktorý je za oponou filmovej rozprávky Monštrá vs Votrelci. O hudbu sa nám postará Dany Elfman a teda dúfame že to bude príjemné aj pre sluch. V hlavnej úlohe uvidíme skvelého komedianta Jacka Blacka ktorý podal skvelý výkon. Film sa odohráva v malom mestečku Madison v Delaware. Náš už spomínaný Jack hrá otca jedného dievčaťa menom R. L. Stine., ktorý píše hororové knihy pre deti. Avšak tieto knihy nie sú len tak nejaké, nakoľko jednému mladému chalanovi sa podarilo z týchto kníh vypustiť množstvo príšer.

Ale o tom potom… nenechajte si ujsť tento skvelý film. A keď Vám halloween nič nehovorí stále tu máte možnosť pozrieť si druhú časť komédie zvanej Fakjú pán profesor. Ak som Vás ešte stále nepresvedčil tak do tretice vás určite poteší skvelý herec Jiří Mádl v novej komédii zvanej Celebrity s. r. o.

Dominik Boskovič
About author

Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015
  Related posts
  KináTržby v kinách

  DC oslavuje úspech. Film Joker láme rekordy a plní pokladnicu miliónmi

  Kino premiéry

  Do kín prichádza Will Smith aj Jennifer Lopez - KINO PREMIÉRY #41 (2019)

  KináOdporúčameTržby v kinách

  Neuveríte, koľko Slovákov už videlo film Joker. Novinka od DC valcuje naše kiná

  Kino premiéry

  Šialený Joker konečne prišiel do kín - KINO PREMIÉRY #40 (2019)

  Pridaj komentár