Livestream League of Legends – Exkluzívne v kine!

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttps://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015


eď sme zachytili informáciu, že už tento mesiac sa bude v kine premietať priamy prenos z majstrovstiev sveta v hre League of Legends, ostali sme v nemom úžase. Preto sme zistili o tejto skvelej akcii viac!

worlds_tickets_brussels_1920x1080

Jednoducho neuveriteľné, že už nemusíte pozerať tieto majstrovstvá u Vás doma, ale môžete si vychutnať túto atmosféru spolu s kamarátmi na veľkom plátne so skvelým zvukom z pohodlia kina CINEMAX BORY v Bratislave.

Do kín túto akciu prináša Coca Cola a teda je sa určite na čo tešiť. Budú sa premietať 3 živé prenosy a to:

League of Legends – semifinálne, 24.10.2015 (14:00)
League of Legends – semifinálne, 25.10.2015 (16:00)
League of Legends – finálne, 31.10.2015 (12:00)

VSTUPENKY KÚPITE TU

 

Táto akcia prináša znova niečo nové do portfólia zábavy na Slovensku a teda my si ju určite nenecháme ujsť. Ak sa náhodou rozhodnete aj vy a prídete podporiť túto akciu prípadne užiť si skvelú atmosféru s ostatnými návštevníkmi.

league-of-legfaker-of-skt-t1-atlol-world-championship-at-the-staples-center-lol-world-championshipends-world-championships1

Vyberiete sa na túto akciu aj v cosplay kostýme ? Dajte nám vedieť či sa chystáte na tento stream, nižšie do komentárov :-)

Do našich kín uvedie túto akciu Coca Cola a to už 24. 10. 2015
Do našich kín uvedie túto akciu Coca Cola a to už 24. 10. 2015

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -