Nie vždy sa stane že na film do kina sa niekto kúpi lístok do kina už o dva mesiace skôr. No v prípade tejto unikátnej snímky s názvom Star Wars Episode VII – Sila sa prebúdza je to menej než prekvapujúce.

Star Wars, už v predaji!
Sila sa prebúdza…

V dnešnej dobe je už bežné že tie “lepšie” filmy sa dostávajú do kín aj v rôznych špeciálnych technológiách. Pre mňa je tento film jedno veľké očakávanie a neskutočná túžba vidieť tento skvost priamo v IMAX 3D.


Túto šancu nám tento rok ponúklo kino CINEMAX BORY ktorý sa nachádza v Bratislave. Včera a teda 20. októbra toto kino spustilo predpredaj lístkov na polnočné premietanie tohto filmu a to už 17. decembra o 00:05.

PREDPREDAJ VSTUPENIEK

Prečo Vám ale o tomto predpredaji rozprávam? Je to jedinečná šanca zažiť niečo neuveriteľné. Polnočná premiéra, skvel film, technológia IMAX a takmer vypredaná sála takže aj jedinečná atmosféra!

Dúfam že si nenecháte “zakončenie” filmového roka ujsť a taktiež prídete navštíviť nejaké to kino blízko vášho bydliska, prípadne priamo IMAX v Bratislave. Garantujem Vám že to bude stáť za to!Pridaj komentár