KináKino premiéry

rewindWEEK: Paranormal Activity a rozuzlenie?

ento týždeň máme novinkami priam nabitý. V kinách sa začína konečne ten pravý Halloween a sním prichádza aj množstvo filmov s touto tématikou. Dnes som pre vás vybral trojicu filmov ktoré majú jedno spoločné. A to že s a každý z nich začína písmenom P… Teda nie len to ale aj to že vo všetkých týchto filmoch nájdete nadprirodzené schopnosti, čo teda priamo zapadá do tohto obdobia strašidiel.

Posledný lovec čarodejníc

Posledný lovec čarodejníc

Paranormal Activity: Ghost Dimension

Paranormal Activity: Ghost Dimension

Pan: Cesta do krajiny - nekrajiny

Pan: Cesta do krajiny – nekrajiny

 

 

 

 

 

 

 

Tento týždeň bude určite najväčším trhákom “nekončiaca” séria snímkov s názvom Paranormal Activity. Tento raz k nám do kín prichádza už šiesta časť s názvom Ghost Dimension. Názov priamo už prezrádza o čom bude táto časť a teda že nahliadneme do dimenzie duchov. Na začiatku príbehu sa ako inak zoznámime s novou rodinou, ktorá opäť začne zažívať nevysvetliteľné paranormálne javy. Počas príbehu sa začne postupne vysvetľovať celý príbeh, kde na konci zistíme že celé to ako inak bolo naplánované od prvej časti. Atmosféru opäť dopĺňajú strašidelné scény tzv. “lakačky”, basy ktoré vám naženú strach a taktiež si film môžete užiť v 3D technológii, prípadne v Bratislave a Banskej Bystrici si môžete tento film užiť aj s pohyblivými sedačkami ktoré ešte vylepšia hororový zážitok.

Budúci týždeň sa už môžete tešiť na komédiu Fakjú pán profesor 2. Ale o tom si povieme viac až o pár dní. Zatiaľ si užite strašidelný príbeh alebo cestu do krajiny – nekrajiny. Dajte nám vedieť ktorý z týchto filmov sa vám páčil najviac.

Dominik Boskovič
About author

Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015
  Related posts
  Kino premiéry

  Jumanji sa po dvoch rokoch vracia do kín - KINO PREMIÉRY #50 (2019)

  Kino premiéry

  Čaká nás týždeň plný dobrej komédie - KINO PREMIÉRY #48 (2019)

  Kino premiéry

  Nadupaný kinotýždeň plný výborných filmov - KINO PREMIÉRY #46 (2019)

  KináTržby v kinách

  Joker je najlepšie zarábajúca komiksovka v histórii. Prekonal aj Avengers: Endgame

  Pridaj komentár