Trailer na The Mean One ukazuje vražednú stránku známej vianočnej postavy

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Mean One

Patrí Grinch aj u vás medzi nenahraditeľnú vianočnú klasiku? Obľúbené detská knižka od Dr. Seussa s celým názvom Ako Grinch ukradol Vianoce dostala už dve filmové spracovania. Jedno ikonické z roku 2000 a animák spred štyroch rokov. Teraz však prichádza úplne iné, hororová verzia, ako ukazuje trailer na The Mean One.

Podobné spracovania v poslednej dobe naberajú na popularite. Prvý prišiel Medvedík Pú s Prasiatkom vo filme Winnie the Pooh: Blood and Honey. Ten má nachystanú premiéru na február 2023. Nedávno sme sa dozvedeli, že hororovú verziu dostane aj Bambi a zatiaľ posledným oznámeným je Peter Pan v snímke s podtitulom Neverland Nightmare.

Cindy je odhodlaná zabiť Grincha

Spoločnosťou Atlas Film, ktorá stojí za produkciou The Mean One, ho plánuje poslať aj do kín. Réžiu si zobral na starosť Steven LaMorte, ktorý k nemu zároveň skladá hudbu. Hlavnú úlohu zeleného a vražedného Grincha stvárňuje David Howard Thornton, ktorého môžeme poznať vďaka často prezentovanému hororu Terrifier 2.

Trailer nám ukazuje, že v známom príbehu prišlo k zvratu. Ukazuje nám Cindy Lou Who (ktorá je však premenovaná na You-Know-Who, teda Veď-Viete-Ktorá) schádza ku krbu, kde vidí postavu v červenom. Ukáže sa však, že ide o „príšeru“, ktorá kradne vianočné darčeky. Potiaľto to poznáme. Tu sa však Grinch mení na skutočné monštrum a zabíja jej matku.

the mean one
Zdroj: imdb.com

S pruhovanou brokovnicou to môže byť len silné béčko

Cindy (tu už ju hrá Krystle Martin) sa po 20 rokoch vracia do svojho rodného mesta NewVille. Tu sa snaží prísť na stopu „vianočného vraha“, keď sa zrazu vracia. V prezlečení za Santu je na novej vražednej šnúre, ona je však tentoraz pripravená. A má jediný cieľ – uväzniť ho a zabiť.

Vyzbrojená napríklad brokovnicou v tvare sviatočnej cukrovinky, predstavuje nám, že tento film sa nebude brať príliš vážne. Vyzerá ako najsilnejšie béčko, sám sa označuje za hororovú paródiu. A to najlepšie? Na tento odviazaný a bizarný kúsok sa môžeme tešiť ešte tento rok – príde ešte pred Vianocami, a to 9. decembra.

Pobavil vás trailer na The Mean One? Čo hovoríte na spracovanie Grincha ako hororovej komédie? Pozriete si aj takýto kúsok? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -