Prvý trailer na Strážcov Galaxie 3 nám ukazuje baby Rocketa, novú vlnu hudby a poriadnu melanchóliu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvý trailer na Strážcovia Galaxie 3

Počas týchto dní sa v brazílskom meste São Paulo koná akcia Comic-Con Experience (CCXP). Svoj panel na ňom už malo Disney, ktoré prinieslo viacero noviniek z ich značiek. Samozrejme, že za Marvel nesmel chýbať jeho riaditeľ filmovej tvorby, Kevin Feige, ale ani režisér a scenárista James Gunn. Ten predstavil prvý trailer na jeho film Strážcovia Galaxie 3.

Autor už opakovane uvádzal, že pôjde o posledné stretnutie tohto tímu. Zdá sa, že bude poriadne ťažké sa nimi rozlúčiť, pretože nás celou ukážkou sprevádza melanchólia a dávka emócií. Nuž, v kinosále si zrejme poplačeme. Ale samozrejme sa nesie aj na vlne kvalitnej hudby, ktorá je Peterovi Quillovi a.k.a. Star-Lordovi (Chris Pratt) tak blízka.

Pôvod Rocketa aj nové hrozby

Po Baby Grootovi, ktorý je už teraz poriadne vyrasteným adolescentom, vidíme inú postavu v jeho detskej forme. V záberoch z minulosti sa ukazuje baby Rocket Racoon a budeme vidieť aj jeho pôvod, respektíve ako prišiel k svojim vylepšeniam. Za nimi stojí jeden zo súperov, High Evolutionary.

Zahrá si ho Chukwudi Iwuji. Ešte väčšou hrozbou by však mal byť Adam Warlock, na ktorého sme čakali už od záberu druhého filmu. Podobu mu prepožičal Will Poulter (My sme Millerovci, Labyrint) a aj keď sa mihne len na okamih, dostávame na neho prvý poriadny náhľad.

Strážcovia Galaxie 3
Zdroj: thedirect.com

Nová loď, nový člen tímu, avšak iná Gamora

Snímka bude pretkaná aj pátraním po Gamore (Zoe Saldana). Tá však opakovane Peterovi tvrdí, že nie je tou, do ktorej sa zamiloval. Vidíme, že teraz pracuje s Ravagermi. Skutočne sa dokazujú aj slová režiséra o tom, že Vianočný špeciál je dôležitejší, ako sme si mohli myslieť, pretože na neho nadväzuje viacero prvkov.

Vieme, že Strážcovia sú teraz novými vlastníkmi Knowhere a s ním prichádza aj „adopcia“ psa meno Cosmo the Spacedog. S hlasom Marie Bakalovej sa stáva regulárnym členom skupiny. Hneď v úvode vidíme aj novú loď s názvom Bowie (kde netreba dodávať, podľa koho je pomenovaná). V každom prípade pôjde o poriadny kolotoč emócií, akcie a samozrejme nemôže chýbať ani humor. Presvedčiť sa o tom budeme môcť v kinách od 5. mája 2023.

Páči sa vám prvý trailer na marvelovku Strážcovia Galaxie 3? Vyvoláva vo vás tiež už len ukážka poriadnu melanchóliu? Na ktorý z jeho prvkov sa tešíte najviac? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -