Objaví sa Tom Holland v pokračovaní Spider-Man: Paralelné svety? Producenti odpovedajú…

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tom Holland v Across the Spider-Verse?

Kreslený film Spider-Man: Paralelné svety nás dostal svojim štýlom animácie, ale aj rozsahom. Lenže stretnutie pavúčích mužov (či prasiat) z viacerých vesmírov vraj ešte nebol nič oproti pokračovaniu, ktoré má prísť. Pozrieme sa na viacero predstaviteľov vo viacerých vesmíroch. Preto si začali fanúšikovia robiť dohady, či si Peter Parker, ktorého hral Tom Holland, objaví v snímke Spider-Man: Across the Spider-Verse.

Samozrejmosťou je tu hrdina z predošlého filmu, ktorým je Miles Morales. K nemu sa opäť pripojí Spider-Gwen, avšak podľa predtým potvrdených informácií (a potitulkovej scény) bude spájať iné varianty dôležitý hráč – Miguel O’Hara a.k.a. Spider-Man 2099. Uvidíme však napríklad aj Scarlet Spidera či Spider-Punka.

spider-verse spider-man 2099
Zdroj: comicbook.com

Mnohovesmír sa stále rozrastá

Na poriadny rozsah nás pripravujú tvorcovia už od jari tohto roka. Sľubujú 240 rozličných postáv až zo šiestich vesmírov. Debaty ešte viac naštartoval Phil Lord, jeden z producentov. Počas rozhovoru sa ho spýtali, či bude film obsahovať aj nejaké odkazy na MCU. Odpovedal takto:

„Mnohovesmír je veľký a široký. A ešte sa rozrastá… prečo by ste si vôbec mysleli, že v mnohovesmíre, kde je veľa vecí možných, by nebola spojitosť?“

V mnohovesmíre je všetko možné

Tieto slová stačili na to, aby si fanúšikovia začali robiť predpoklady. Začali do animáku zaraďovať pavúčieho muža, ktorého poznáme z primárneho filmového vesmíru od Marvelu. Ba čo viac, začali uvažovať, že by sa tam mohli objaviť predošlí predstavitelia role, teda Tobey Maguire a Andrew Garfield. Aj keď sa to môže zdať trochu strelené, treba spomenúť, že takého dohady sa už potvrdili pre film Spider-Man: Bez domova

Teraz producenti ale opäť viedli rozhovor, bolo to s portálom Empire. Rozhodli sa dať záležitosti na pravú mieru a konečne odpovedať na túto pálčivú otázku. Druhý z producentov, Christoper Miller, takto odpovedal na otázku, či sa Tom Holland objaví ako Peter Parker v Across the Spider-Verse:

„Povedzme… že v mnohovesmíre je všetko možné.“

Všetko okrem tohto

Lord ho však rýchlo doplnil s tým, že možné je všetko, okrem tejto jednej veci, ktorú si fanúšikovia prajú. Uzatvorili to teda tak, že narážky na túto postavu či jeho vesmír takmer určite budú, Parker z MCU nás však svojou prítomnosťou nepoteší. Aby však vynahradili prípadné sklamanie fanúšikov, poskytli zopár nových informácií.

Napríklad potvrdili ďalšie univerzum, do ktorého sa pozrieme. Už predtým nám bolo jasné, že uvidíme mesto Nueva York z roku 2099, teda domov spomenutého Miguela. Teraz však potvrdili inú bizarnú verziu veľkého amerického mesta. Uvidíme takzvaný „Mumbattan“, čo je akási spojená verzia Mumbaja a Manhattanu. Pochádza z Earth-50101, kde je všetko inšpirované indickou kultúrou.

Across the Spider-Verse Gwen Stacy
Zdroj: cbr.com

Indický Manhattan a vodovkový svet Gwen Stacy

Zároveň sa vyjadrili, že Earth-65, teda domovský svet Gwen Stacy, dostane nový animátorský štýl. Ten by mal byť podobný maľbám s vodovými farbami, aby odrážal dizajn, ktorý poznáme z obálok jej komiksov. Na záver ešte raz potvrdili, že Spider-Man 2099 bude čosi ako vodcom skupiny. To čosi uviedli, lebo je vraj ťažké byť líderom pre niekoho, kto ešte nikdy nebol vedený…

Mysleli ste si aj vy, že by mohol byť Tom Holland vo filme Spider-Man: Across the Spider-Verse? Čo hovoríte na to, že on tam nebude, avšak odkazy na MCU áno? Ako hodnotíte ostatné novinky? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -