Coca-Cola vianočný kamión prichádza na Slovensko!

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttp://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

Vianoce sa blížia, sú už skoro za dverami. Atmosféra jedného z najkrajších sviatkov na svete vždy prinesie aj množstvo zaujímavých možností. Okrem veľkého zhonu a šialeného nakupovania darčekov sa snažia značky reagovať na tento sviatok tak, ako by sa patrilo. Vianoce sú jednoznačne jeden z najkrajších sviatkov, ktoré takmer každý miluje. Vianočné filmy na Netflixe nie sú jedinou možnosťou, ako si spríjemniť toto vianočné obdobie. Okrem vianočných trhov v tvojom meste prichádza niečo nádherné, čo všetci poznáme z televíznych reklám. Už čoskoro vo svojom meste môžeš stretnúť Coca-Cola vianočný kamión.

Coca-Cola vianočný kamión
Zdroj: expressandstar.com

Na Slovensko prichádza Coca-Cola vianočný kamión

Coca-Cola si pripravila pre ľudí na Slovensku skvelý zážitok. Jedinečný a ikonický  vianočný kamión prichádza na Slovensko už čoskoro. S ním prichádza aj možnosť spríjemniť si čakanie na krásne vianočné sviatky spolu s týmto.

Coca-Cola na svojej webovej stránke informuje že, program začína o 16:00, ak nie je uvedené inak. Čaká vás moderovaná zábava, skvelá hudba, či možnosť zakúpiť si darčekové predmety alebo lákavé občerstvenie a prispieť tak na dobročinné účely. Pol hodinu po začiatku akcie prichádza nádherne osvetlený Vianočný kamión a priváža samotného Santa Clausa.

Príďte si užiť tú pravú vianočnú atmosféru a pomôžte nám šíriť kúzlo darovať!

coca-cola-vianocny-kamion-mapa
Mapa v ktorých mestách nájdeš kamión, Zdroj: coca-cola-vianocny-kamion.sk

Kamión môžeš na Slovensku vidieť v týchto mestách v nasledujúce dni. Kamión je k dispozícii vždy v časoch 16:00 – 18:00.

coca-cola-vianocny-kamion-terminy
Coca-Cola vianočný kamión termíny, Zdroj: coca-cola-vianocny-kamion.sk

Kúpou darčekových predmetov môžete podporiť Červený kríž

Coca-Cola pri tejto udalosti vianočného kamiónu spojila príjemné z užitočným a vytvorila možnosť podporiť projekt Help Trans, ktorým Červený kríž pomáha svojim klientom so zaistením mobility.

Príďte k Vianočnému kamiónu a kúpte si ľubovoľný darčekový predmet, alebo občerstvenie z nášho food trucku. Výťažok darujeme na účet Slovenského červeného kríža. Spoločne urobíme krajšie Vianoce pre mnohých v núdzi, informuje Coca-Cola.

Ak máte radi vianočnú atmosféru, tak ako my, tak si určite zapíšte termín do kalendára a pripravte sa na príchod kamiónu do Vášho mesta.

Zdroj: coca-cola-vianocny-kamion.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -