Owen Wilson bude vo filme Paint televíznym maliarom. Ale nie tým, na ktorého myslíte

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Owen Wilson vo filme Paint

Spoločnosť IFC Films zverejňuje prvý obrázok, na ktorom je Owen Wilson v ich chystanom filme Paint. Ukazuje sa tam ako najuznávanejšia televízna maliarka osobnosť vo Vermonte, ktorého je ľahké nasledovať pre jeho jednoduchosť a vždy srší dobrou náladou. Vďaka jeho trvalej sa nedá pomýliť so žiadnym iným. Je to… Carl Nargle.

Počkať, čože? Keď sa pozriete na záber a prečítate si popis, tak vám automaticky predsa napadne iný umelec s týmito charakteristikami. Asi väčšine sa hneď vynoril maľujúci velikán Bob Ross. Ten vedel uchvátiť divákov každým jedným ťahom štetca a či namaľoval zasnežené pláne alebo rozsiahlu krajinku, vždy išlo o nádherný kúsok.

owen wilson paint
Zdroj: people.com

Komediálna rovina znamenala zmena postavy na fiktívnu

Dokonca aj držanie palety, džínsy a košeľa by ho pripomínali. Rozdielom je jedine fajka v ústach. Spoločnosť sa totiž rozhodla, dnes už zosnulého umelca, zrejme z úcty k nemu, nahradiť inšpirovanou, fiktívnou osobou. Nargle je však tiež milovaný divákmi, všetko sa mu zmení, keď sa mu ako výzva postaví mladší, nemenej talentovaný maliar.

Wilson tak bude môcť opäť dokázať svoje talenty v komediálnom žánri, ktorý mu je najviac blízky. Pridá si ho repertoára, ktorý tvoria napríklad Zoolander, Starsky & Hutch či Grandhotel Budapešť, ďalšiu zaujímavú postavu. Herec však opakovane dokazuje, že zvláda aj iné roviny – presvedčil nás v dráme Marley a Ja, seriáli Loki či ako originálny hlas McQueena v sérii Autá.

Paint obsadenie
Zdroj: deadline.com

Televízny maliar vyzvaný mladšou konkurenciou

Okrem neho si zahrajú Michaela WatkinsWendi McLendon-CoveyCiara RenéeLusia Strus a Stephen Root. Pre všetkých menovaných ide už o niekoľkú spoluprácu s ITC Films, ktorá dominovala filmovej tvorbe predovšetkým v 80. rokoch.

Réžiu aj písanie scenára dostal na starosť Brit McAdams. Pôjde pre neho o celovečerný debut pre kiná, v minulosti však pracoval na seriáli Tosh.0 alebo priniesol dokument Triviatown. Stojí za dvojdielnou komédiou Katt Williams, tá však nemala vydanie na veľkom plátne. Paint sa však na ne dostane a uvedenú ho do sál 28. apríla budúceho roka.

Páči sa vám Owen Wilson na prvom zábere z filmu Paint? Tiež ste ho považovali za Boba Rossa? Čo hovoríte na zmenu maliarskej osobnosti na fiktívnu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -